Czyszczenie skórzanej torebki

Skórzana torba to modny dodatek, który pozostanie z Tobą na lata. Ale przy tak dużym zużyciu z pewnością się zabrudzi. Dlatego ważne jest, aby regularnie ją czyścić, aby wyglądała jak najlepiej. Potrzebujesz porady? Mamy rozwiązania, które sprawią, że czyszczenie skóry będzie dziecinnie proste!

  1. Usuń kurz i brud ze skórzanej torby za pomocą miękkiej szmatki.
  2. Wyczyść torbę specjalnym szamponem lub środkiem do czyszczenia skóry.
  3. Do mycia skórzanej torby należy używać szczotki z włosiem.
  4. Odżyw swoją skórzaną torbę za pomocą kremu do skóry

Czyszczenie skórzanej torby: niezbędny krok

Skórzana torba wymaga regularnej pielęgnacji i konserwacji. Regularne czyszczenie pomoże zapobiec pojawianiu się nieusuwalnych plam lub pęknięć. Zalecamy czyszczenie skórzanej torby co najmniej raz w tygodniu. Należy jednak pamiętać, że skóra jest żywym, delikatnym materiałem. Dlatego zawsze używaj środków czyszczących, które są idealnie dopasowane do skóry, jeśli nie chcesz uszkodzić swojej torby.

Jak czyścić skórzaną torebkę?

Przede wszystkim zalecamy korzystanie z następujących akcesoriów: miękkiej ściereczki i szczotki z włosiem. Zaprojektowane specjalnie do skóry, zapewniają głębokie, delikatne czyszczenie tego delikatnego materiału.

Raz w tygodniu należy wyczyścić torbę. Zawsze zaczynaj od usunięcia kurzu i brudu szmatką. Następnie nałóż na skórzaną torbę specjalny środek do czyszczenia skóry. Produkt ten oczyści torebkę, przywróci jej połysk i nawilży ją. Absolutnie unikaj chemikaliów, wody, mleczka do czyszczenia lub babcinych przepisów, które mogą uszkodzić skórę.

Une fois le savon appliqué sur votre sac, frottez-le avec la brosse en poils de soie en effectuant de légers cercles. Veillez à ne pas frotter trop énergiquement ! Laissez sécher votre sac à l’air libre avant d’appliquer un soin hydratant spécial cuir. Ce dernier va nourrir en profondeur le cuir et lui redonner de la souplesse.

Ochrona przed plamami

Aby zapobiec powstawaniu niechcianych plam na skórzanej torbie, zalecamy zastosowanie specjalnego produktu do impregnacji skóry. Zapobiegnie to osadzaniu się plam w skórze, a jednocześnie zapobiegnie przenikaniu pigmentu skóry na odzież.

Czyszczenie torebki z nubuku

Czyszczenie torby z nubuku nie jest skomplikowanym zadaniem. Pod warunkiem, że masz odpowiednie akcesoria i produkty do tego materiału. Weź specjalną szczotkę do zamszu i delikatnie pocieraj nią torebkę małymi, okrężnymi ruchami. Następnie nałóż specjalny środek do czyszczenia nubuku i pozostaw do wyschnięcia. Ponownie wyszczotkuj, a następnie nawilż torebkę nubukową specjalnym kremem. Aby zapewnić skuteczne czyszczenie, nigdy nie używaj wody ani agresywnych produktów, takich jak wybielacze.

Add a comment