Jak naprawić skórę?

Kanapa, kurtka, fotel czy siedzenie w samochodzie - wiele otaczających nas przedmiotów wykonanych jest ze skóry i w razie potrzeby można je odnowić lub naprawić. Aby to zrobić, należy postępować krok po kroku:

  1. Odtłuść i oczyść naprawiany obszar środkiem do czyszczenia skóry.
  2. W zależności od rodzaju uszkodzenia, nałóż żywicę naprawczą, szpachlę lub klej.
  3. Usunąć nadmiar produktu papierem
  4. Pozostawić do wyschnięcia
  5. Nałożyć lakier na naprawiony obszar skóry

Postępując zgodnie z poniższymi krokami, można odnowić i naprawić wszystkie powierzchnie skórzane. Aby pomóc w wyborze odpowiednich produktów i procedur, można zapoznać się z kartami produktów, aby dowiedzieć się, który produkt należy zastosować do uszkodzonej skóry. W razie potrzeby nasi technicy-eksperci są pod ręką, aby pomóc Ci wybrać to, czego potrzebujesz, a także poprowadzić Cię krok po kroku przez proces naprawy lub pielęgnacji.

Produkt dostosowany do konkretnego stopnia zniszczenia skóry

Ponieważ zadrapanie to nie to samo co dziura, rozcięcie czy rozdarcie, opracowaliśmy gamę produktów, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla każdej potrzeby naprawy skóry.

Należy zatem określić rodzaj zniszczenia skóry.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz produkty potrzebne do przeprowadzenia tych czynności konserwacyjnych i naprawczych. Znajdziesz tu szpachlę naprawczą do rozdarć i nacięć, żywicę naprawczą do powierzchownych napraw, klej do wzmocnienia skóry poprzez nałożenie włókniny pod naprawianą powierzchnię. Będziesz mieć również dostęp do koloryzujących produktów, które pomogą Ci uzyskać naprawę, która jak najdokładniej pasuje do koloru skóry. Jeśli skóra uległa depigmentacji i trzeba ją odbarwić, można również znaleźć produkty, które przywrócą jej kolor i ochronią ją przed zniszczeniem.

Pielęgnacja skóry: niezbędny i powtarzający się etap w życiu skóry

Niezależnie od tego, jaką powierzchnię skórzaną należy poddać obróbce, po naprawie należy ją konserwować i odżywiać. W ten sposób można zmiękczyć i zachować wygląd i kolor kanapy, kurtki, fotela lub siedzenia samochodowego. Dzięki regularnej pielęgnacji skóra zachowa swoją elastyczność i będzie mniej podatna na uszkodzenia, takie jak rysy i zadrapania.

Proces naprawy dopasowany do skóry. Aby mieć pewność co do metody, ale także produktów, których należy użyć, możesz skontaktować się z nami. Chętnie doradzimy w zakresie różnych rodzajów napraw, które należy przeprowadzić. Skorzystasz z wiedzy naszych techników, dzięki czemu będziesz mógł spokojnie rozpocząć naprawę i pielęgnację skóry.

Zamówienia wysyłamy tak szybko, jak to możliwe, abyś mógł bezzwłocznie zająć się swoimi skórzanymi meblami i odzieżą.

Przejrzyj naszą stronę, a znajdziesz wiele porad i odpowiedzi na pytania dotyczące naprawy, renowacji i konserwacji skóry.

Tu znajdziesz wszystkie zestawy do pielęgnacji, naprawy i renowacji skóry. 

Add a comment