Błyszcząca pasta - krem do butów i galanterii Nutri Creme bezbarwna - CIRAGE INCOLORE CUIR

Cirage cuir chaussures, maroquinerie
Indeks: P-NUTCBR

Pasta do butów i galanterii Nutri Creme - magiczna pasta - krem.                                                                             

                                                                                                        

Bezbarwna pasta - krem do butów i galanterii skórzanej Alta Cuir nawilża i pielęgnuje skórę, nadając jej błyszczące wykończenie, jedwabisty dotyk i idealną ochronę dla wszystkich wyrobów skórzanych i obuwia.

 

Odżywia skórę, nadając jej jedwabistą miękkość. Ma właściwości hydrofobowe co oznaczają, że nie trzeba używać impregnatu.

Nasza pasta ma bardziej konsystencję kremu niż klasycznej pasty do butów. W opcji błyszczącej ma konsystencję kremu - galaretki. Wystarczy nałożyć minimalną ilość aby buty pięknie błyszczały bez konieczności polerowania. 

 

kolor: bezbarwny

pojemność: 50ml

wykończenie: błyszczące

  

Błyszczące wykończenie nadaje skórze duży błysk bez jakiegokolwiek polerowania. 

Wykończenie:

  • błysk
33,00 zł

Najwyższa jakość

Bezpieczna płatność

Darmowa dostawa od 450 PLN*

Wysyłka w ciągu 14 dni

Bezbarwna pasta do skórzanych butów 

Bezbarwna pasta do butów Alta Cuir to produkt specjalnie zaprojektowany do głębokiego odżywiania skóry butów. Kiedy Twoje skórzane buty wykazują oznaki starzenia, takie jak rowki, suchość lub różnice w kolorze, dobrym pomysłem będzie zastosowanie bezbarwnej pasty do butów. Produkt ten, wykonany z naturalnych wosków, jest idealny do regularnego stosowania w celu zachowania integralności skóry. Jego właściwości sprawiają, że jest to doskonała pasta do butów, która odżywia skórę, chroni ją i nadaje jej jedwabisty dotyk. Dzięki działaniu hydrofobowemu bezbarwna pasta do butów chroni skórę butów przed zachlapaniem i kurzem, które mogłyby ją uszkodzić. Tak więc, dzięki regularnemu stosowaniu pasty na skórzanych butach, możesz być pewien, że utrzymasz je dłużej i w lepszym stanie. Bezbarwna pasta do butów nadaje się do jasnej skóry, takiej jak beżowa, czekoladowa, koniakowa lub jasnobrązowa. W przypadku czarnej skóry należy użyć kolorowej pasty do butów lub balsamu koloryzującego.

Zastosuj Nutri Creme do butów

Do regularnej pielęgnacji butów z jasnej skóry zalecamy stosowanie bezbarwnej pasty do butów przynajmniej raz w miesiącu. Pomoże to zmniejszyć zagniecenia powstałe podczas chodzenia po regularnym użytkowaniu butów. Do nabłyszczenia butów konieczne jest użycie kilku dostosowanych akcesoriów. Na przykład użyj ściereczki irchowej, szczotki i bezbarwnej pasty do butów Alta Cuir. Umieść w butach prawidła,  a następnie zacznij od odkurzenia butów za pomocą irchy i środka do czyszczenia skóry, ale nie używaj wody.  Po drugie, umieść odrobinę bezbarwnej pasty do butów na szmatkę i nałóż produkt na buty okrężnymi ruchami. Użyj szczotki, aby wypolerować powierzchnię i usunąć nadmiar wosku. Powtórz ten krok kilka razy, aby dokładnie zmiękczyć i odżywić skórę. Po dokładnym rozprowadzeniu pasty do butów na całej powierzchni, możesz wypolerować buty za pomocą naturalnego wosku pszczelego i czystej szmatki. Przed ponownym założeniem butów zakończ je impregnacją.

Opinie o produkcie / Pytania i odpowiedzi

Średnia ocena

0.0
0 Opinia
★★★★★ Doskonały 0
★★★★☆ Dobry 0
★★★☆☆ Średni 0
★★☆☆☆ Słaby 0
★☆☆☆☆ Bardzo słaby 0

  • Opinie (0)
  • Pytania i Odpowiedzi (0)