Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Alta Cuir w Polsce.

 

Wszystkie produkty znajdują się w Polsce, wysyłki odbywają się z Polski.

 

Wszystkie opinie przy naszych produktach są autentycznymi opiniami klientów francuskich. Z czasem mamy nadzieję będzie pojawiało się coraz więcej opinii z naszego kraju. 

  

Alta Cuir jest bardzo znaną marką we Francji i Belgi. Firma do perfekcji dopracowuje swoje produkty od ponad 10 lat. Tworzą je z pasją i zaangażowaniem. Oprócz produkcji środków do pielęgnacji, naprawy i renowacji Alta Cuir we Francji dokonuje renowacji antyków czy torebek takich marek jak Chanel. Jest najbardziej zaufaną firmą w dziedzinie renowacji we Francji. Założyciel firmy prowadzi także szkolenia z zakresu naprawy i renowacji skóry. 

Nasza strona jest także ogromną bazą wiedzy na temat wszystkich rodzajów skóry i problemów jakie mogą na niej wystąpić. Znajdziesz ją tutaj, lub na stronie każdej kategorii i podkategorii. 

 

Produkty Alta Cuir charakteryzują się wysokim zaawansowaniem technologicznym, jakością i dużym zróżnicowaniem. Np farby do skóry mamy 4 rodzaje: do skóry meblowej, do skóry samochodowej, do skóry galanterynej (np kurtki) i do eco/ sztucznej skóry.

 

Znamy większość produktów do renowacji skóry dostępnych na polskim rynku dlatego zachęcamy do zapoznania się z wiedzą, opisami i kartami technicznymi dostępnymi na naszej stronie, bo nie wszystkie nasze produkty da się 1:1 porównać z tym co aktualnie jest dostępne na naszym rynku. Np zamiast płynnej skóry u nas jest żywica naprawcza, jednak nie jest to produkt o takim samym działaniu. Alta Cuir ma kilka opracowanych indywidualnie przez siebie procesów renowacji skóry. 

 

Tłumaczymy także czym różni się barwienie od malowania, kiedy stosuje się produkty na bazie barwnika a kiedy produkty na bazie pigmentów i jakie efekty dzięki temu można uzyskać. 

 

Trochę informacji o Alta Cuir Francja.

Tak o sobie piszą:

Jesteśmy firmą rodzinną, która produkuje i sprzedaje produkty skórzane. Od ponad 10 lat wkładamy całą naszą energię i miłość do skóry w badania i rozwój naszych produktów do pielęgnacji i malowania skóry. To dlatego wiele luksusowych marek i najwyższej klasy producentów mebli zdecydowało się na współpracę z naszymi produktami, a także dlatego dołączyło do nas wiele marek samochodowych, którym chcielibyśmy podziękować za lojalność.

Jesteśmy na bieżąco z rozwojem w dziedzinie obróbki skóry i odpowiednio dostosowujemy nasze produkty. Każdego dnia nasi technicy mają kontakt ze skórą we wszystkich jej formach: samochodowej, meblowej, galanterii skórzanej, motocyklowej, odzieżowej, antyków itp.

 

Alta jest pierwszym producentem środków do skóry, który wprowadził sprzedaż online.

Od 2004 roku sprzedajemy nasze produkty przez Internet we Francji i Europie.

W obliczu zaniku drogerii i tradycyjnych kanałów dystrybucji wydawało nam się oczywiste, że sprzedaż środków do skóry przez Internet będzie alternatywą. Zalew zamówień wysyłanych każdego dnia potwierdza naszą strategię.

Nasz zespół jest młody, ze średnią wieku 38 lat. Całą naszą uwagę poświęcamy spełnianiu Twoich oczekiwań i prowadzeniu Cię do odpowiedniego produktu dla Twoich potrzeb.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej wiedzy i osiągnięciach, przeczytaj wywiad z dyrektorem Alta Cuir, Cédrick Cambos, na stronie internetowej blog de ProntoPro.