Dostawa

Do 15.01.2024 r. czas wysyłki będzie wynosił ok 14 dni, co wynika z wymogu producenta i okresu przejściowego dostawy od producenta. Od 15.01.2024 r. czas wysyłki będzie wynosił 48h. Wysyłki będą realizowane za pomocą InPostu i firm kurierskich.

Koszty dostawy są uzależnione od wybranej metody dostawy. Dostawa jest bezpłatna dla wszystkich zakupów o wartości 450 PLN lub wyższej, niezależnie od wybranej metody dostawy lub przewoźnika.

Koszty wysyłki obejmują przygotowanie, pakowanie i nadanie. Koszty przygotowania są stałe, natomiast koszty wysyłki różnią się w zależności od całkowitej wagi paczki. Zalecamy łączenie wszystkich przedmiotów w jednym zamówieniu. Nie możemy grupować dwóch różnych zamówień złożonych osobno, a opłaty za wysyłkę będą miały zastosowanie do każdego z nich. Paczka zostanie wysłana na ryzyko klienta, ale dokładamy wszelkich starań, aby chronić delikatne produkty.

Pudełka mają odpowiedni rozmiar, a przedmioty są odpowiednio chronione.

 

Zwrot

Na zwrot zamówienia masz 14 dni od daty jego otrzymania. Po upływie tego terminu nie będziemy mogli zrealizować zwrotu. Będziesz odpowiedzialny za koszty wysyłki zwrotnej. 

Procedura:

  1. Złóż wniosek o zwrot za pośrednictwem sekcji Kontakt lub bezpośrednio pocztą elektroniczną na adres: [email protected].
  2. Następnie należy odesłać na następujący adres Alta Distribution Sp. z o.o. Jana Kazimierza 28/89 01-248 Warszawa; produktu(ów) odpowiednio zabezpieczonego(ych),w jego(ich) oryginalnym opakowaniu,w stanie idealnym do odsprzedaży (nieuszkodzonego ani niezabrudzonego), wraz z wszelkimi akcesoriami, instrukcjami użytkowania, dokumentacją oraz fakturą sprzedaży lub dowodem dostawy, w sposób umożliwiający Sprzedawcy identyfikację Klienta (numer zamówienia, nazwisko, imię, adres).
  3. Produkt(y) nie mogą być oczywiście używane w ilości przekraczającej ilość wymaganą do ich przetestowania (1% pojemności) i muszą być w stanie umożliwiającym ich odsprzedaż.

Możesz zażądać wymiany lub zwrotu pieniędzy. Jeśli chcesz otrzymać zwrot pieniędzy, zostanie to zrobione przy użyciu tej samej metody płatności, której użyłeś do dokonania zakupu.

Sprzedawca ustosunkuje się do żądania zwrotu niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jego złożenia.

Szczegóły zwrotów i reklamacji w punkcie 6.2. regulaminu.

Dziękujemy za zaufanie.