Klej do skóry - COLLE POUR CUIR

Klej do skóry - COLLE POUR CUIR
Indeks: N-COLLEC-40

Klej do skóry

                                                                                                 

Klej do skór pozwala na klejenie rozdarć. Skleja wszystkie rodzaje skóry. Jest to klej neoprenowy, bardzo wytrzymały, ma zdolność do pozostania bardzo elastycznym aby uniknąć twardych miejsc.

Wysycha w ciągu trzydziestu minut może być używany do repozycjonowania. 

 

Pojemność 40g

   

45,00 zł

Najwyższa jakość

Bezpieczna płatność

Darmowa dostawa od 450 PLN*

Wysyłka w ciągu 14 dni

Klej do skóry, aby naprawić uszkodzenia

Klej do skór skleja wszystkie rodzaje skór. Stosowany jest z kawałkiem włókniny i idealnie nadaje się do sklejenia wszelkich rozdarć. W przypadku naprawy skóry, klej jest niezbędnym elementem, pozwoli Ci wypełnić dziurę lub zespolić dwa kawałki skóry. W przypadku dziury w skórze, możesz przykleić kawałek skóry pod dziurą, aby ją wypełnić, oczywiście będziesz musiał połączyć tę łatkę z żywicą lub szpachlą, aby uzyskać perfekcyjne wykończenie. Klej do skóry jest produktem opracowanym.  Aby uzyskać schludną pracę, będziesz musiał uzupełnić aplikację kleju inny. Klej jest przezroczysty i nie powinien być stosowany na tkaninach takich jak aksamit czy inne materiały.

Klej do skór opracowany przez ekspertów

Klej Alta Cuir został zaprojektowany z największym szacunkiem dla szlachetnego materiału, jakim jest skóra. Nie używamy pewnych rozpuszczalników ani roztworów wodnych, które mogłyby wpłynąć na integralność skóry. Klej jest silnym klejem, ważne jest, aby używać go w odpowiednich warunkach i z odpowiednimi narzędziami. Jest pakowany w słoiki z zakręcaną pokrywką, aby zapobiec jego rozlaniu. Klej do skór można nakładać na każdą powierzchnię za pomocą pędzla, po wyschnięciu można zeszlifować jego nadmiar papierem ściernym o drobnej ziarnistości. Całkowity czas schnięcia wynosi 24 godziny, po czym można ponownie pracować z materiałem. Jeśli oprócz rozdarcia masz utratę koloru, użyj kolorowej żywicy naprawczej. Jeśli musisz dokonać wypełnienia ubytku, możesz użyć Magic Alta.

Aby uzyskać jak najbardziej precyzyjne klejenie:

Umieść kawałek włókniny pod skórą, nadłóż po 2 cm ze wszystkich czterech stron rozdarcia i nałóż klej na włókninę i skórę. Postaraj się zbliżyć obie powierzchnie do siebie. Sklej skórę krawędź do krawędzi (jeśli to możliwe), a następnie wywieraj nacisk ręcznie lub za pomocą ciężarka przez około 15 minut.

Ten produkt nie jest sklasyfikowany jako niebezpieczny zgodnie z Dyrektywami CEE. Produkt ten nie może być odprowadzany do kanalizacji lub środowiska.

Opinie o produkcie / Pytania i odpowiedzi

Średnia ocena

4.5
86 Opinie
★★★★★ Doskonały 63
★★★★☆ Dobry 13
★★★☆☆ Średni 7
★★☆☆☆ Słaby 0
★☆☆☆☆ Bardzo słaby 3

  • Opinie (86)
  • Pytania i Odpowiedzi (0)