Środek do renowacji alcantary - RAVIVANT ALCANTARA

  • Wyprzedaż!
Środek do renowacji alcantary - RAVIVANT ALCANTARA
Indeks: P-RAVALC-200-NEUTRAL

Środek do renowacji alcantary                                                                                                                                                          

 

Alcantara to puszysty, syntetyczny materiał wykonany z mieszanki poliestru, poliuretanu i mikrowłókien, często występujący w samochodach.

Wysoce skuteczny reviver, stosowany przez profesjonalistów. Ten środek do ożywiania alcantary należy nakładać na materiał tuż po zastosowaniu środka do czyszczenia alcantary, jego unikalna formuła nada jej elastyczność, odporność i kolor.

Dzięki temu środkowi można ożywić kolory alcantary, bez zmiany jej aksamitnego wyglądu. 

 

Pojemność:

  • 200 ml
  • 500 ml
  • 1000 ml

Wybierz kolor:

BEZBARWNY
65,00 zł

Najwyższa jakość

Bezpieczna płatność

Darmowa dostawa od 450 PLN*

Wysyłka w ciągu 14 dni

Co to jest renowator alcantary?

Alcantara jest znana ze swojej trwałości, ale wymaga regularnej pielęgnacji, aby zachować wszystkie swoje właściwości i charakterystyczny wygląd. Alcantara jest szeroko stosowana we wnętrzach samochodów i dlatego jest szczególnie narażona na brud, kurz i światło słoneczne.

 

Wszystkie te elementy mogą powodować degradację włókien alcantary i matowienie jej kolorów. Zastosowanie rozjaśniacza do alcantary, jak sama nazwa wskazuje, pomoże rozjaśnić kolory alcantary. Rozjaśniacz do alcantary to farba zaprojektowana specjalnie dla alcantary, umożliwiająca barwienie włókien przy jednoczesnym zachowaniu miękkości, wrażenia dotykowego i głębi materiału.

 

Nie zmienia aksamitnego wyglądu alcantary. Użycie rozjaśniacza do alcantary pozwoli przyciemnić lub rozjaśnić alcantarę, w zależności od rodzaju farby użytej do renowacji alcantary.

Jak nakładać produkt do renowacji na alcantarę?

Nałożenie Ravivant Alcantara jest częścią kompletnego procesu czyszczenia alcantary, wieloetapowego procesu, którego należy przestrzegać, jeśli chcesz uzyskać najlepsze wyniki.

Zacznij od odkurzenia kurzu i brudu z powierzchni alcantary. Ułatwi to późniejszą aplikację środka do renowacji.

Następnie nałóż Nettoyant Alcantara na alcantarę, aby przygotować powierzchnię do nałożenia renowatora. Pozwoli to renowatorowi lepiej wsiąknąć w materiał, zapewniając lepsze odbarwienie zmatowiałych włókien.

Renowator do alcantary to farba, którą można nakładać cienkimi warstwami, głównie za pomocą pada lub pistoletu natryskowego. Nie ma potrzeby nakładania renowatora na to samo miejsce kilka razy, ponieważ może on nie wsiąknąć w alcantarę w wystarczającym stopniu.

Następnie wyszczotkuj alcantarę dużą lub małą szczotką do skóry, wykonując okrężne ruchy, aby pomóc reviverowi lepiej wniknąć w alcantarę. Proste pociągnięcia będą jedynie przesuwać reviver po powierzchni alcantary, nie pozwalając mu odpowiednio wsiąknąć. Zalecamy również użycie miękkiej ściereczki z mikrofibry do usunięcia nadmiaru pasty i brudu, który może pozostać na powierzchni po szczotkowaniu.

Na koniec zalecamy zakończenie nakładania lakieru renowacyjnego poprzez dodanie lakieru utrwalającego, tj. lakieru ochronnego, który sprawi, że alcantara będzie bardziej trwała, chroniąc ją zarówno przed promieniami UV, jak i wilgocią.

Opinie o produkcie / Pytania i odpowiedzi

Średnia ocena

0.0
0 Opinia
★★★★★ Doskonały 0
★★★★☆ Dobry 0
★★★☆☆ Średni 0
★★☆☆☆ Słaby 0
★☆☆☆☆ Bardzo słaby 0

  • Opinie (0)
  • Pytania i Odpowiedzi (0)