Zestaw do czyszczenia i pielęgnacji skóry

  • Wyprzedaż!
Kit nettoyage cuir
Indeks: Z-CPSKOR

Zestaw do czyszczenia i pielęgnacji skóry                                                                                                       

KIT NETTOYAGE CUIR

         

ZAWIERA:

  • ŚRODEK DO CZYSZCZENIA SKÓRY - NETTOYANT CUIR - 200ml
  • MLECZKO DO SKÓRY - CREME CUIR - 200 ml
  • MAŁA SZCZOTKA

                                                                                              

130,00 zł

Najwyższa jakość

Bezpieczna płatność

Darmowa dostawa od 450 PLN*

Wysyłka w ciągu 14 dni

Nasz zestaw do czyszczenia skóry ma nowy design, z nowym wyglądem pudełka. Wykorzystaliśmy fakt ulepszenia naszego środka do czyszczenia skóry i naszego kremu do skóry, aby odświeżyć takze wygląd naszych produktów.

Aby zaoferować Państwu najlepsze produkty, stale je udoskonalamy. Z tym zestawem do czyszczenia skóry będziesz mógł pracować na swoich skórach pigmentowanych, takich jak wnętrza samochodów i meble.

Opakowanie zawiera mydło do skór i środek nawilżający. Zdecydowanie zalecamy regularną konserwację skóry za pomocą tych produktów, aby utrzymać ją mocną, błyszczącą i elastyczną.

Będziesz mógł jednocześnie czyścić, odtłuszczać i odżywiać skórę.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z nami.

Mydło (200 ml) usuwa kurz i ślady wilgoci, a odżywcze mleczko (200 ml) nawilża i głęboko czyści.

Szczotka z włosia delikatnie czyści naturalne zmarszczki skóry. Nałóż szampon do skóry za pomocą szczotki z miękkim włosiem. Pozostawić do wyschnięcia bez spłukiwania. Nałóż mleczko do skóry za pomocą spłukanej szczotki z miękkim włosiem. Przetrzeć miękką szmatką. Powtarzaj aplikację wszystkich produktów co 6 miesięcy na jasnych skórach: beżowej, białej, jasnoszarej, łososiowej, słomkowej itp.

Za pomocą dwóch produktów z zestawu do czyszczenia skóry można wyczyścić powierzchnię wielkości dwóch foteli. Celem tego zestawu jest pomoc w czyszczeniu, konserwacji i nawilżaniu skóry, aby odzyskała swoje dawne piękno.

Mydło (200ml) usuwa kurz i ślady wilgoci, odżywcze mleczko (200ml) nawilża i dokładnie czyści. Szczotka z włosia delikatnie oczyszcza naturalne zmarszczenia skóry. Nanieść szampon do skóry za pomocą miękkiej szczotki. Przetrzeć wilgotną szmatką. Pozostawić do wyschnięcia, nie nasiąkać wodą. Nałożyć mleczko do skór za pomocą przepłukanej, suchej szczotki z miękkiego włosia. Wypolerować za pomocą miękkiej szmatki. Powtarzać aplikację wszystkich produktów co 6 miesięcy, szczególnie na jasnych skórach.

Dwa produkty w zestawie do czyszczenia skóry pozwalają na pielęgnację powierzchni odpowiadającej dwóm krzesłom. Celem tego zestawu jest pomoc w czyszczeniu, konserwacji i nawilżaniu skóry, aby odzyskała ona swoje dawne piękno.

 

Prosimy o zapoznanie się z kartami produktów zawartych w tym zestawie: szampon do skór, krem do skór.

Opinie o produkcie / Pytania i odpowiedzi

Średnia ocena

4.6
183 Opinie
★★★★★ Doskonały 136
★★★★☆ Dobry 36
★★★☆☆ Średni 4
★★☆☆☆ Słaby 0
★☆☆☆☆ Bardzo słaby 7

  • Opinie (183)
  • Pytania i Odpowiedzi (0)