Zestaw do malowania skóry

 • Wyprzedaż!
Zestaw do malowania skóry
Indeks: Z-MALSKO-200

Zestaw do malowania skóry

KIT COLORATION CUIR

                                                                                                                                                                                               

ZAWIERA:

 • ZMYWACZ DO SKÓRY - DÉCAPANT DÉGRAISSANT CUIR
 • PODKŁAD DO FARBY - PRÉFOND PRIMAIRE D'ACCROCHE
 • FARBA DO SKÓRY RÉSICOLOR - PEINTURE CUIR
 • LAKIER FIXASOFT

 

Użyj tego zestawu, aby zachować ten sam kolor lub pozostać w tej samej tonacji, przeprowadzisz farbowanie skóry w całej prostocie, znajdziesz w tym zestawie wszystkie materiały niezbędne do renowacji skóry.

 

200ml = 1 fotel lub 1 siedzenie samochodowe

500ml = 1 sofa trzyosobowa lub 2 fotele samochodowe

1000ml = 2 fotele plus 1 sofa trzyosobowa lub kompletne wnętrze samochodu

 

Pojemność:

 • 200 ml
 • 500 ml
 • 1000 ml

Wybierz kolor:

ALTA PP10 - BIAŁY

Lakier :

 • satynowy FXS
 • matowy FXM
290,00 zł

Najwyższa jakość

Bezpieczna płatność

Darmowa dostawa od 450 PLN*

Wysyłka w ciągu 14 dni

Dlaczego warto używać zestawu do malowania skóry?

 

Skóra jest materiałem naturalnym, a jej kolor jest zazwyczaj niezmienny. Z czasem może jednak matowieć i tracić swój wspaniały wygląd. Konserwacja skóry, niezależnie od tego, czy jest to fotel, sofa, kurtka czy buty, oznacza zwrócenie szczególnej uwagi na jej kolorystykę.

Możesz zdecydować się na malowanie skóry w jej oryginalnym odcieniu, aby dać jej drugie życie w stanie, w jakim zawsze ją znałeś, lub możesz zdecydować się na zmianę koloru skóry, wybierając nowy kolor. Oferujemy kompletny zestaw do koloryzacji skóry, dostosowany do koloru i wykończenia, które chcesz zastosować na swojej skórze.

Zestaw do malowania skóry nadaje jej nową pigmentację. Jest to szczególnie korzystne w przypadku skóry, która została naznaczona upływem czasu i której kolor wyblakł w wyniku długotrwałej ekspozycji na słońce. Użycie zestawu do koloryzacji skóry umożliwi również ukrycie nieusuwalnych plam na skórze. Zestaw do barwienia skóry oferuje szeroki zakres opcji pigmentacji.

Możesz zmienić kolor skóry według własnego uznania, wybierając nowy barwnik, lub zachować ten sam kolor, rozjaśniając go lub przyciemniając, aby nadać skórze nowy efekt. Użycie zestawu do barwienia skóry pozwoli ci na pigmentowe zabarwienie skóry. Jest to najłatwiejsze do nałożenia wykończenie, doskonale szanujące elastyczność i dotyk skóry, na którą jest nakładane.

Zestaw do malowania skóry zawiera cztery niezbędne produkty do barwienia skóry. Składa się z 4 produktów, które są niezbędne do wykonania skrupulatnej i ostatecznej pracy: strippera-odtłuszczacza (środka do czyszczenia skóry), podkładu, farby do skóry (resicolor) i lakieru do skóry (lakieru utrwalającego).

W przypadku wszystkich kolorów z karty kolorów Pantone lub próbek zostanie zastosowana dopłata w wysokości 50% do koloru (nie do ceny zestawu), ponieważ kolory te są wykonywane na miarę.

Jak stosować zestaw do malowania skóry?

 

Nasz zestaw do malowania skóry zawiera cztery niezbędne produkty , zapewniające schludne i trwałe wykończenie. Znajdziesz w nim zmywacz (środek do czyszczenia skóry), podkład, farbę do skóry (resicolor) i lakier do skóry (lakier utrwalający).

 

Nałożenie koloru na skórę jest bardzo proste i obejmuje tylko cztery kroki, przy użyciu różnych produktów z zestawu do farbowania skóry. Etapy farbowania skóry obejmują czyszczenie, nałożenie podkładu w celu otwarcia porów, samo farbowanie i nałożenie lakieru w celu ochrony koloru przed tarciem i wilgocią.

 

Zacznij od odkurzenia skóry, aby usunąć warstwę brudu, która mogłaby uniemożliwić wsiąknięcie środka do czyszczenia skóry w skórę. Następnie przygotuj skórę do barwienia, stosując stripper-degreaser, aby jej powierzchnia stała się porowata. Następnie nałóż podkład na skórę, aby farba mogła dobrze wniknąć w skórę. Następnie można zabarwić skórę za pomocą resicolor, aby uzyskać jednolity kolor na całej powierzchni skóry. Na koniec, po nałożeniu farby do skóry, zakończ barwienie skóry, utrwalając kolor za pomocą Fixasoft, lakieru utrwalającego, który zapobiegnie krwawieniu farby do skóry.

 

Aby w pełni wykorzystać produkty zawarte w opakowaniu i idealnie zafarbować skórę, zalecamy zapoznanie się z instrukcją. Poprowadzi Cię ona krok po kroku przez proces farbowania skóry. Oprócz produktów w zestawie znajdują się żółte płatki kosmetyczne, które ułatwiają prawidłowe nakładanie farby.

 

Co zawiera ten zestaw do farbowania skóry? Znajdziesz w nim 4 produkty, które są niezbędne do ożywienia koloru materiału: środek do usuwania i odtłuszczania do czyszczenia skóry, podkład do przygotowania materiału, resicolor (do malowania) i lakier do utrwalania barwnika na skórze.

Pour la sécurité consommateur, merci de se rendre sur les fiches des produits contenu dans ce kit.

Opinie o produkcie / Pytania i odpowiedzi

Średnia ocena

4.7
202 Opinie
★★★★★ Doskonały 161
★★★★☆ Dobry 31
★★★☆☆ Średni 8
★★☆☆☆ Słaby 1
★☆☆☆☆ Bardzo słaby 1

 • Opinie (202)
 • Pytania i Odpowiedzi (0)