Zestaw do malowania skórzanej kanapy

  • Wyprzedaż!
Zestaw do malowania skórzanej kanapy
Indeks: Z-MKASKO-500

 

Zestaw do malowania kanapy skórzanej

KIT COLORATION CANAPE CUIR

 

Zawiera:

- ZMYWACZ DO SKÓRY - DECAPANT DEGRAISSANT

- PODKŁAD DO MALOWANIA - PREFOND PRIMAIDE D'ACCROCHE

- FARBA DO SKÓRY RESICOLOR 

- LAKIER FIXASOFT

 

Za pomocą tego zestawu można pokolorować 3- lub 5-osobową sofę.

 

Bardzo łatwy w użyciu.

 

Oferujemy szeroki wybór kolorów.

  

Pojemność:

  • 500 ml
  • 1000 ml

Wybierz kolor:

ALTA PP10 - BIAŁY

Lakier :

  • satynowy FXS
  • matowy FXM
579,00 zł

Najwyższa jakość

Bezpieczna płatność

Darmowa dostawa od 450 PLN*

Wysyłka w ciągu 14 dni

Dlaczego warto używać zestawu do malowania skórzanej kanapy?

Chociaż skóra jest materiałem znanym ze swojej trwałości, nadal jest podatna na codzienne zużycie, w tym sebum, ciepło, wilgoć, a nawet zadrapania przez zwierzęta domowe. Te różne czynniki mogą uszkodzić powierzchnię skórzanej sofy, powodując utratę połysku i pękanie.

Zestaw do malowania skórzanych sof nadaje im nową pigmentację. Jest to najskuteczniejszy sposób na przywrócenie blasku skórzanej kanapie, której kolor wyblakł z upływem czasu. Korzystanie z zestawu do malowania skórzanej kanapy pozwoli ci również ukryć nieusuwalne plamy na skórze sofy.

Dzięki różnym produktom wchodzącym w skład zestawu możesz zmienić kolor swojej skórzanej kanapy, rozjaśnić lub przyciemnić jej oryginalny kolor. Dostępne są różne zestawy do malowania i barwienia w zależności od skórzanego wykończenia sofy (anilinowe, półanilinowe lub pigmentowane). Najprostszym procesem malowania jest wykończenie pigmentowe, które nadaje skórzanej sofie jednolity kolor.

Kanapy mogą być podrapane przez zwierzęta domowe. Z biegiem czasu skórzana kanapa może stracić swój pierwotny połysk i dotyk. Korzystanie z zestawu do malowania skórzanej kanapy pozwoli ci ożywić lub zmienić kolor skórzanej sofy, w zależności od twoich oczekiwań i życzeń w zakresie wykończenia i kolorystyki.

Kanapy są narażone na regularne tarcie i wilgoć. Mogą być również umieszczone w pobliżu grzejnika, co zwiększa ryzyko wysuszenia skóry.

Jak stosować zestaw do malowania skórzanej kanapy?

Zestaw ten zawiera wszystkie produkty potrzebne do malowania skórzanych sof. Umożliwi on uzyskanie schludnego rezultatu, z poszanowaniem czterech podstawowych etapów renowacji skórzanej kanapy: odtłuszczania (zmywacz), nakładania podkładu, samego malowania ( farba Resicolor) i utrwalania (przy użyciu lakieru do skóry).

Przed zastosowaniem różnych produktów z zestawu do koloryzacji skórzanej kanapy, należy zacząć od odkurzenia kanapy. Spowoduje to usunięcie warstwy brudu z powierzchni, co pozwoli środkowi do zmywania skóry lepiej wniknąć w skórę. Przygotuje to skórę sofy do malowania, czyniąc jej powierzchnię porowatą. Następnie nałóż podkład na skórę, aby farba dobrze przylegała do materiału.

Skórę na kanapie można następnie pomalować za pomocą farby Resicolor dostępnej w zestawie. Resicolor to łatwa w aplikacji, ultra kryjąca farba do skóry, która zapewni jednolity kolor na całej powierzchni skórzanej sofy, zachowując jednocześnie elastyczność oryginalnej skóry. Wreszcie, po nałożeniu farby do skóry na skórzaną sofę, możesz przejść do ostatniego etapu renowacji, utrwalając kolor lakierem utrwalającym (Fixasoft) dołączonym do zestawu.

Opinie o produkcie / Pytania i odpowiedzi

Średnia ocena

0.0
0 Opinia
★★★★★ Doskonały 0
★★★★☆ Dobry 0
★★★☆☆ Średni 0
★★☆☆☆ Słaby 0
★☆☆☆☆ Bardzo słaby 0

  • Opinie (0)
  • Pytania i Odpowiedzi (0)