Zestaw do malowania tapicerki w samochodzie

 • Wyprzedaż!
Zestaw do malowania tapicerki w samochodzie
Indeks: Z-MAAUTO-200

Zestaw do malowania skórzanej tapicerki samochodowej
KIT COLORATION CUIR AUTO

                                                                                                                                                                                               

ZAWIERA:

 • ZMYWACZ DO SKÓRY - DÉCAPANT DÉGRAISSANT CUIR
 • PODKŁAD DO FARBY - PRÉFOND PRIMAIRE D'ACCROCHE
 • FARBA DO SKÓRY RÉSICOLOR - PEINTURE CUIR
 • LAKIER FIXASOFT

   

Kolory dla marek:

   

BMW

MERCEDES

AUDI

PORSCHE

VOLKSWAGEN

FERRARI

LAMBORGHINI

    

Użyj tego zestawu, aby zachować ten sam kolor lub pozostać w tej samej tonacji, przeprowadzisz farbowanie skóry w całej prostocie, znajdziesz w tym zestawie wszystkie materiały niezbędne do renowacji skóry.

 

200ml = 1 fotel lub 1 siedzenie samochodowe

500ml = 1 sofa trzyosobowa lub 2 fotele samochodowe

1000ml = 2 fotele plus 1 sofa trzyosobowa lub kompletne wnętrze samochodu

 

Pojemność:

 • 200 ml
 • 500 ml
 • 1000 ml

Wybierz kolor:

ALTA PP20 - CZARNY

Lakier :

 • satynowy FXS
 • matowy FXM
290,00 zł

Najwyższa jakość

Bezpieczna płatność

Darmowa dostawa od 450 PLN*

Wysyłka w ciągu 14 dni

Dlaczego warto używać zestawu do malowania skóry?

 

Skóra jest materiałem naturalnym, a jej kolor jest zazwyczaj niezmienny. Z czasem może jednak matowieć i tracić swój wspaniały wygląd. Konserwacja skóry, niezależnie od tego, czy jest to fotel, sofa, kurtka czy buty, oznacza zwrócenie szczególnej uwagi na jej kolorystykę.

Możesz zdecydować się na malowanie skóry w jej oryginalnym odcieniu, aby dać jej drugie życie w stanie, w jakim zawsze ją znałeś, lub możesz zdecydować się na zmianę koloru skóry, wybierając nowy kolor. Oferujemy kompletny zestaw do koloryzacji skóry, dostosowany do koloru i wykończenia, które chcesz zastosować na swojej skórze.

Zestaw do malowania skóry nadaje jej nową pigmentację. Jest to szczególnie korzystne w przypadku skóry, która została naznaczona upływem czasu i której kolor wyblakł w wyniku długotrwałej ekspozycji na słońce. Użycie zestawu do koloryzacji skóry umożliwi również ukrycie nieusuwalnych plam na skórze. Zestaw do barwienia skóry oferuje szeroki zakres opcji pigmentacji.

Możesz zmienić kolor skóry według własnego uznania, wybierając nowy barwnik, lub zachować ten sam kolor, rozjaśniając go lub przyciemniając, aby nadać skórze nowy efekt. Użycie zestawu do barwienia skóry pozwoli ci na pigmentowe zabarwienie skóry. Jest to najłatwiejsze do nałożenia wykończenie, doskonale szanujące elastyczność i dotyk skóry, na którą jest nakładane.

Zestaw do malowania skóry zawiera cztery niezbędne produkty do barwienia skóry. Składa się z 4 produktów, które są niezbędne do wykonania skrupulatnej i ostatecznej pracy: strippera-odtłuszczacza (środka do czyszczenia skóry), podkładu, farby do skóry (resicolor) i lakieru do skóry (lakieru utrwalającego).

W przypadku wszystkich kolorów z karty kolorów Pantone lub próbek zostanie zastosowana dopłata w wysokości 50% do koloru (nie do ceny zestawu), ponieważ kolory te są wykonywane na miarę.

Opinie o produkcie / Pytania i odpowiedzi

Średnia ocena

0.0
0 Opinia
★★★★★ Doskonały 0
★★★★☆ Dobry 0
★★★☆☆ Średni 0
★★☆☆☆ Słaby 0
★☆☆☆☆ Bardzo słaby 0

 • Opinie (0)
 • Pytania i Odpowiedzi (0)