Zestaw do naprawy i malowania imitacji skóry

 • Wyprzedaż!
Zestaw do naprawy i malowania imitacji skóry
Indeks: Z-NMECOS-200

Zestaw do naprawy i malowania eco skóry

KIT REPARATION COLORATION SIMILI CUIR                               

                                                                                          

ZAWIERA:

 • ZMYWACZ DO SKÓRY - DÉCAPANT DÉGRAISSANT CUIR
 • FARBA DO ECO - SKÓRY RÉSICOLOR - PEINTURE CUIR
 • ŻYWICA DO NAPRAWY SKÓRY BEZBARWNA - RÉSINE RÉPARATRICE CUIR - 50 ml
 • SZPACHLA DO SKÓRY MAGIC ALTA - MASTIC CUIR - 40g
 • LAKIER

Użyj tego zestawu, aby zachować ten sam kolor lub pozostać w tej samej tonacji, przy każdej zmianie tonacji (czarny na biały, żółty na czerwony....).

 

200ml = 1 fotel lub 1 siedzenie samochodowe

500ml = 1 sofa trzyosobowa lub 2 fotele samochodowe

1000ml = 2 fotele plus 1 sofa trzyosobowa lub kompletne wnętrze samochodu

 

Pojemność:

 • 200 ml
 • 500 ml
 • 1000 ml

Wybierz kolor:

ALTA PP10 - BIAŁY
330,00 zł

Najwyższa jakość

Bezpieczna płatność

Darmowa dostawa od 450 PLN*

Wysyłka w ciągu 14 dni

Zestaw all-in-one do naprawy i malowania eco skóry

Jeśli Twoja sofa lub fotel z eco skóry są uszkodzone i wymagają naprawy, zdecydowanie zalecamy użycie naszego zestawu. Ten zestaw zawiera wszystkie niezbędne produkty do naprawy Twojej eco skóry, niezależnie od tego, czy jest to rozdarcie, zadrapanie czy dziura, ten zestaw będzie idealny do Twojej pracy. Zestaw zawiera pięć niezbędnych produktów do dokładnego i trwałego naprawienia imitacji skóry: stripper (środek do czyszczenia skóry), żywica naprawcza, szpachlówka, farba do skóry (resicolor) i lakier (fiksatywa). Każdy produkt w zestawie jest powiązany z jednym z etapów procesu naprawy skóry. Jeśli będziesz postępować krok po kroku, będziesz w stanie sprawnie naprawić swoje ubrania, meble i buty. Czy wiesz, że: eco skóra, imitacja skóry i winyl to ten sam materiał, więc bez problemu możesz użyć tego zestawu do wszystkich z nich. Naprawa imitacji skóry trwa na ogół od 2 do 6 godzin w zależności od powierzchni.

Wybór odpowiedniej ilości i koloru 

Jak pewnie zauważyłeś, Alta Cuir oferuje mnóstwo kolorów zestawu naprawczego do barwienia imitacji skóry, musisz tylko wybrać z karty kolorów, aby znaleźć odpowiedni. Aby uprościć Twoje poszukiwania, istnieje kilkadziesiąt gotowych kolorów, są to najczęściej spotykane kolory w świecie mebli i motoryzacji. Możesz nawet znaleźć kolor swoich foteli samochodowych, aby mieć pewność, że mają ten sam odcień. Zestaw naprawczy do skór jest dostępny w 200 ml, 500 ml i 1 l. Ważne jest, aby wybrać zestaw o odpowiedniej wielkości, aby nie zabrakło Ci produktu w środku naprawy. Ilość będzie również zależała od rodzaju naprawy, która ma być przeprowadzona na Państwa imitacji skóry, czy chodzi o duże pęknięcia czy lekkie przetarcia, wybór pojemności zestawu do naprawy imitacji skóry ma znaczenie.

Do wszystkich produktów dołączona jest instrukcja i metodologia krok po kroku jak nakładać wszystkie produkty. W zestawie znajdziesz również gąbki, które umożliwiają nakładanie kolorów.

Zestaw 1-miejscowy pozwala na pomalowanie kompletnego fotela (siedzisko, oparcie, podłokietniki, struktura), fotela samochodowego oraz obicia drzwi, kurtki lub spodni motocyklowych, torby podróżnej. 

Zestaw 3-osobowy pozwala na pomalowanie 1 sofy, wnętrza samochodu.

Zestaw 5-osobowy pozwala na pomalowanie całego kompletu mebli (3-osobowa sofa plus 2 fotele), lub wnętrza samochodu plus drzwi.

Dla bezpieczeństwa użytkownika należy zapoznać się z kartami produktów zawartych w tym zestawie.

Opinie o produkcie / Pytania i odpowiedzi

Średnia ocena

4.8
20 Opinie
★★★★★ Doskonały 15
★★★★☆ Dobry 5
★★★☆☆ Średni 0
★★☆☆☆ Słaby 0
★☆☆☆☆ Bardzo słaby 0

 • Opinie (20)
 • Pytania i Odpowiedzi (0)