Zestaw do retuszu koloru skóry

 • Wyprzedaż!
Zestaw do retuszu koloru skóry
Indeks: Z-RETSKO

          

Zestaw do retuszu koloru skóry 

KIT DE RETOUCHE CUIR                                                                                

                            

ZAWIERA:

 • ZMYWACZ DO SKÓRY - DÉCAPANT DÉGRAISSANT CUIR - 125 ml
 • FARBA DO SKÓRY RÉSICOLOR - PEINTURE CUIR - 125 ml 
 • LAKIER

Pojemność:

 • 125 ml

Wybierz kolor:

ALTA PP10 - BIAŁY

Lakier :

 • satynowy FXS
 • matowy FXM
177,00 zł

Najwyższa jakość

Bezpieczna płatność

Darmowa dostawa od 450 PLN*

Wysyłka w ciągu 14 dni

Retuszowanie skóry z naszym zestawem

Dzięki zestawowi do retuszu skóry masz wszystko, czego potrzebujesz, aby przeprowadzić dowolny retusz na meblach, butach, galanterii skórzanej i zużytej lub uszkodzonej odzieży. To szybkie i proste! Przed przystąpieniem do naprawy, należy przygotować skórę poprzez wyczyszczenie jej przy pomocy stripera. Następnie nałóż farbę Resicolor za pomocą pada, pistoletu natryskowego lub wałka, w zależności od wielkości malowanej powierzchni. Na koniec, gdy kolor wyschnie, wystarczy, że utrwalisz go lakierem do skóry. Upewnij się, że używasz odpowiedniej ilości produktu, aby naprawić wszystkie elementy. Niezależnie od tego, czy jest to sofa, kurtka czy wnętrze samochodu, ilość produktu będzie inna. Zestaw do retuszu skóry jest dostępny w pojemności 125 ml i dlatego jest przeznaczony do małych prac, takich jak podłokietnik fotela lub siedzenie motocykla. Jeśli potrzebujesz wykonać bardziej obszerny touch-up skóry, przejdź do zestawu do barwienia skóry.Dzięki zestawowi do retuszu skóry masz wszystko, czego potrzebujesz, aby przeprowadzić dowolny retusz na meblach, butach, galanterii skórzanej i zużytej lub uszkodzonej odzieży. To szybkie i proste! Przed przystąpieniem do naprawy, należy przygotować skórę poprzez wyczyszczenie jej przy pomocy stripera. Następnie nałóż farbę Resicolor za pomocą pada, pistoletu natryskowego lub wałka, w zależności od wielkości malowanej powierzchni. Na koniec, gdy kolor wyschnie, wystarczy, że utrwalisz go lakierem do skóry. Upewnij się, że używasz odpowiedniej ilości produktu, aby naprawić wszystkie elementy. Niezależnie od tego, czy jest to sofa, kurtka czy wnętrze samochodu, ilość produktu będzie inna. Zestaw do retuszu skóry jest dostępny w pojemności 125 ml i dlatego jest przeznaczony do małych prac, takich jak podłokietnik fotela lub siedzenie motocykla. Jeśli potrzebujesz wykonać bardziej obszerny touch-up skóry, przejdź do zestawu do barwienia skóry.

Lekka naprawa skóry w przypadku jej zużycia

Dzięki 3 produktom zawartym w zestawie do retuszu skóry, będziesz mógł zlikwidować przebarwienia w materiale. Fotele samochodowe, sofy czy kurtki skórzane są narażone na przetarcia, które mogą zmieniać ich kolor. Dzięki zestawowi do retuszu skóry Twoje meble, samochód lub wyroby skórzane będą jak nowe i nikt nie zauważy, że je odnowiłeś! Główną zaletą tego zestawu do retuszu skóry jest możliwość pełnego dostosowania koloru. Oprócz oferowanej przez nas karty kolorów, możesz poprosić nas o niestandardowy odcień. Farba do skóry jest dostępna w wielu kolorach, więc możesz łatwo znaleźć kolor swoich foteli samochodowych i mieć pewność, że odnowisz je bez różnicy w odcieniu. Idealny do renowacji skóry zestaw do retuszu zaoszczędzi Ci wielu kłopotów, takich jak chodzenie do zakładu rymarskiego w celu wymiany tapicerki meblowej.

Poznaj charakterystykę produktów wchodzących w skład zestawu na poszczególnych stronach, zmywacza do skóry, farby do skóry czy Fixasoft.

Retusz skóry będzie przebiegał w trzech etapach. 

 • Najpierw zastosuj stripper odtłuszczający, aby przygotować skórę do nałożenia koloru. Pozwoli to usunąć warstwę lakieru na skórze i odsłonić materiał przed retuszem.
 • W drugim kroku nałóż farbę do skóry za pomocą pada, wałka lub pistoletu natryskowego, aby pokryć całą powierzchnię.
 • W trzecim kroku zastosuj Fixasoft (puszka w sprayu), aby zabezpieczyć touch-up do skóry przed ewentualnymi przyszłymi otarciami i przetarciami. Jest to szybka i łatwa praca. Pozostajemy do Twojej dyspozycji i w każdej chwili możesz się z nami skontaktować, jeśli napotkasz trudności w aplikacji produktów.

 

Karty charakterystyki znajdują się na odpowiednich stronach produktów z tego zestawu.

Może Ci się także spodobać

Opinie o produkcie / Pytania i odpowiedzi

Średnia ocena

4.7
156 Opinie
★★★★★ Doskonały 126
★★★★☆ Dobry 19
★★★☆☆ Średni 6
★★☆☆☆ Słaby 2
★☆☆☆☆ Bardzo słaby 3

 • Opinie (156)
 • Pytania i Odpowiedzi (0)