Zmywacz do skóry - DÉCAPANT DÉGRAISSANT CUIR

Décapant dégraissant cuir
Indeks: N-DECDEG-200

Zmywacz do skóry

                                                                                           

Środek 2 w 1 do usuwania wierzchniej powłoki skóry stosowany jest przed przystąpieniem do koloryzacji czy naprawy skóry. Produkt ten umożliwia wniknięcie koloru w głąb skóry poprzez usunięcie warstwy ochronnej, która pokrywa skórę butów, kanap, foteli czy tapicerki samochodowej.

Nie musisz już osobno stosować zmywacza rozpuszczalnikowego i alkoholowego, wystarczy nasz zmywacz. 

Pojemność:

  • 200 ml
  • 500 ml
  • 1000 ml
80,00 zł

Najwyższa jakość

Bezpieczna płatność

Darmowa dostawa od 450 PLN*

Wysyłka w ciągu 14 dni

Usuwanie wierzchniej warstwy skóry przed farbowaniem

Zmywacz do skóry pozwala na usunięcie warstwy wierzchniej skóry, przed ponownym farbowaniem. Ten środek usuwa dogłębnie brud, a także warstwę lakieru, która chroni kolor. Gdy materiał jest odsłonięty, można go łatwiej farbować. Środek do ściągania lakieru ze skóry można więc scharakteryzować jako silny środek czyszczący do powierzchni skórzanych. Nie powinien być stosowany do konwencjonalnego czyszczenia skóry, ponieważ może uszkodzić jej wierzchnie warstwy. Po ściągnięciu powierzchni skóra pozostaje niezabezpieczona i dzięki temu może łatwiej przyjąć farbę. Nie powinien być stosowany do wszystkich rodzajów skóry z obawy przed jej uszkodzeniem, dlatego ważne jest, aby znać wykończenie skóry przed nałożeniem zmywacza.

Środek do usuwania powłok ochronnych ze skóry

Stosowanie zmywacza musi odbywać się ostrożnie, przed usunięciem powierzchni skórzanych upewnij się, że produkt prawidłowo reaguje z materiałem. W tym celu należy nanieść produkt na małą, niewidoczną powierzchnię Twoich mebli, butów lub galanterii skórzanej. Efekt usuwania wierzchniej warstwy jest natychmiastowy, powierzchnia jest całkowicie oczyszczona, a skóra wraca niemal do swojego naturalnego stanu. Jest więc doskonale przygotowana do przyjęcia barwnika, koloryzacji lub nowego lakieru ochronnego. Do nałożenia zmywacza potrzebny będzie pędzel i ściereczka. Zaleca się nałożenie zmywacza na szmatkę, a następnie na powierzchnię, unikając nakładania produktu bezpośrednio na powierzchnię, ponieważ zbyt mocno zaatakuje to skórę. Środek do usuwania lakieru usuwa również pastę do butów i może być stosowany jako środek odtłuszczający do usuwania lakieru ze skóry.

Zmywacz jest czymś więcej niż tylko środkiem czyszczącym. Przy prawidłowym użyciu nie tylko usuwa kurz i brud, ale także całkowicie usuwa warstwę ochronną ze skóry. Z drugiej strony istnieje duże ryzyko odbarwień, dlatego ważne jest, aby używać tego środka czyszczącego tylko podczas procesu ponownego farbowania.

Produkt ten jest niezbędny do przygotowania skóry do farbowania, ponieważ usuwa wszelkie ślady tłuszczu, które uniemożliwiają odpowiednie wniknięcie barwnika w skórę.

Namoczyć szmatkę i czyścić okrężnymi ruchami bez pocierania. Przetrzeć czystą ściereczką. W razie potrzeby powtórzyć. Pozostawić do wyschnięcia. W przypadku stosowania na plamy z łoju, powtarzać czynność do momentu, aż dotyk wróci do normy (zniknie "efekt świecy").

 

R11 - Produkt wysoce łatwopalny. 

S3 - Przechowywać w chłodnym miejscu. 

S9 - Przechowywać pojemnik w dobrze wentylowanym miejscu. 

S16 - Przechowywać z dala od źródeł zapłonu.- Nie palić. 

S33 - Unikać gromadzenia się ładunków elektrostatycznych. 

S35 - Nie usuwać tego materiału i jego pojemnika, jeżeli nie zostaną podjęte wszelkie rozsądne środki ostrożności. 

S43 - W przypadku pożaru stosować: strumień wody; pianę; suchy środek chemiczny; dwutlenek węgla. Nie stosować silnego strumienia wody. 

S51 - Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. 

S59 - Zasięgnąć informacji u producenta/dostawcy na temat odzysku/recyklingu.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Stosować rękawice ochronne.

F Produkt wysoce łatwopalny

Opinie o produkcie / Pytania i odpowiedzi

Średnia ocena

4.6
97 Opinie
★★★★★ Doskonały 70
★★★★☆ Dobry 24
★★★☆☆ Średni 1
★★☆☆☆ Słaby 0
★☆☆☆☆ Bardzo słaby 2

  • Opinie (97)
  • Pytania i Odpowiedzi (0)