Jak czyścić tapicerkę samochodową?

Do czyszczenia skóry samochodowej zalecamy użycie naszego środka do czyszczenia skóry i szczotki. Czyszczenie skóry samochodowej musi odbywać się regularnie, jeśli chcesz zachować ją przez wiele lat. Skóra samochodowa jest pigmentowana i wytrzymała, co sprawia, że jest łatwa w utrzymaniu. Regularne czyszczenie skóry samochodowej jest bardzo ważne, ponieważ jest to jedna ze skór, obok skórzanych sof, które powinny być czyszczone tak regularnie, jak to możliwe. Czyszczeniu skóry powinno towarzyszyć nawilżanie za pomocą naszego kremu do skóry i ochrona skóry za pomocą naszego utrwalacza, jeśli chcesz odpowiednio konserwować skórę.

Dlaczego warto czyścić skórę samochodową?

Skóra samochodowa składa się z wielu produktów, dzięki czemu jest odporna na ścieranie, wilgoć i wiele innych czynników. Pomimo tych wszystkich środków ostrożności, słońce, zimno i różnice temperatur szybko osłabiają skórę. Ważne jest, aby regularnie czyścić i konserwować skórę samochodową, jeśli nie chcesz, aby szybko straciła swój kolor, szczególnie po lewej stronie fotela kierowcy, na kierownicach i dźwigniach zmiany biegów. Wysuszenie skóry powoduje obciążenie kolorów i mocowań. Z czasem spowoduje to krwawienie utrwalacza, a następnie koloru.

Czyszczenie skóry samochodowej co około trzy miesiące pozwoli utrzymać ją w czystości przez cały okres eksploatacji samochodu.

Add a comment