Żywica do naprawy skóry bezbarwna - RÉSINE RÉPARATRICE CUIR

Résine réparatrice cuir
Indeks: N-RESINE-200

Żywica do naprawy skóry

                                                                                                                

Wzmacnia skórę, skleja łuski i rozdarcia. Ten produkt do skór jest zwykle łączony z Magic Alta (do dziur), naszą farbą do skór Resicolour, a także jest obecny w naszych zestawach do naprawy i farbowania.

Żywica do naprawy skóry to produkt używany do naprawy zadrapań, do wzmacniania powierzchni skóry. Żywica ta nie powinna być stosowana do dużych dziur. Lepiej wtedy jest użyć płynnej skóry.

 

Pojemność:

  • 50 ml
  • 200 ml
105,00 zł

Najwyższa jakość

Bezpieczna płatność

Darmowa dostawa od 450 PLN*

Wysyłka w ciągu 14 dni

Żywica naprawcza przywracająca blask skórze

Resine reparatrice to produkt służący do naprawy zniszczeń na skórze, takich jak zadrapania. Żywica ta nie powinna być stosowana do dużych otworów, do których lepiej użyć Magic Alta, która jest bardziej odpowiednia do ich wypełnienia. Produkt ma również podwójne działanie: oprócz naprawy zadrapań wzmacnia skórę, zachowując jej oryginalną fakturę. Jest bardzo praktyczna przy naprawianiu mebli skórzanych (sofy, fotele), może być również stosowana na kurtkach lub torbach.

Naprawa skórzanej kurtki, butów lub kierownicy za pomocą żywicy Alta Cuir

Żywica naprawcza Alta Cuir będzie idealnym produktem, który nada nowy wygląd wszystkim Twoim wyrobom i artykułom skórzanym. Jakość tego produktu daje mu wiele zalet. Działa jako środek naprawczy, jednocześnie chroniąc materiał, jest łatwa w użyciu i można ją mieszać z innymi produktami, aby połączyć ich efekty. Istotnie, jeśli trzeba naprawić duże dziury, pasta bardzo dobrze miesza się z Magic Alta. Jeśli chcesz dodać kolor, mieszając pastę z jednym z naszych pigmentów do skóry uzyskasz piękny i dyskretny rezultat.

Sposób użycia:

  • Nałóż niewielką ilość żywicy na palec;
  • Okrężnymi ruchami namocz części do naprawy i pozwól im wyschnąć;
  • W razie potrzeby powtórz operację (np. w przypadku głębszych zarysowań).

Żywica naprawcza pozwala na naprawę skóry. Bardzo łatwa w użyciu, pozwala szybko i trwale odnowić skórę.

Możesz na przykład użyć tej żywicy lub kolorowej żywicy naprawczej do naprawy i ukrycia kocich zadrapań na skórze.

Jeśli brakuje kawałków skóry i tworzą się (mniejsze lub większe) dziury, to użyj Magic Alta do ich wypełnienia, a następnie nałóż żywicę na wierzch. Radzimy przed wypełnieniem zmieszać trochę żywicy z pigmentem, banaprawa będzie jeszcze łatwiejsza.

 

Ten produkt nie jest sklasyfikowany jako niebezpieczny zgodnie z Dyrektywami CEE. Produkt ten nie może być odprowadzany do kanalizacji lub środowiska.

Opinie o produkcie / Pytania i odpowiedzi

Średnia ocena

4.5
107 Opinie
★★★★★ Doskonały 80
★★★★☆ Dobry 13
★★★☆☆ Średni 8
★★☆☆☆ Słaby 1
★☆☆☆☆ Bardzo słaby 5

  • Opinie (107)
  • Pytania i Odpowiedzi (0)