Środek do czyszczenia zamszu - NETTOYANT DAIM

  • Wyprzedaż!
Nettoyant daim
Indeks: C-NETDAI-200

Środek do czyszczenia zamszu

                                                                                          

Produkt dedykowany wyłącznie do czyszczenia zamszu i nubuku, skór surowych nie poddanych obróbce anilinowej lub pigmentowanych. Idealny do czyszczenia zamszowej kanapy, butów, kurtek.

 

Pojemność:

  • 200 ml
  • 500 ml
  • 1000 ml
60,00 zł

Najwyższa jakość

Bezpieczna płatność

Darmowa dostawa od 450 PLN*

Wysyłka w ciągu 14 dni

Co to jest środek do czyszczenia zamszu?

Nettoyant Daim to środek czyszczący przeznaczony wyłącznie do czyszczenia zamszu, nubuku i alcantary. Środek do czyszczenia zamszu pozwala dbać o produkty zamszowe we właściwy sposób, jednocześnie doskonale szanując włókna tej wyjątkowej skóry. Zastosowanie środka do czyszczenia zamszu pozwoli zachować właściwości odzieży zamszowej. Zachowają one swoją miękkość i aksamitność.

 
Oferowany przez nas środek do czyszczenia zamszu może być stosowany do sof, butów i zamszowych kurtek. Dostępnych jest kilka rozmiarów dostosowanych do Twoich potrzeb. Butelka o pojemności 200 ml jest idealna do czyszczenia zamszowych butów, ale butelka o pojemności 1000 ml jest lepsza do czyszczenia zamszowej sofy.

Jak stosować środek do czyszczenia zamszu?

Zacznij od odkurzenia zamszowych butów lub sofy, aby usunąć warstwę brudu, która może uniemożliwić wsiąknięcie środka do czyszczenia zamszu w skórę. Brud może również mieszać się ze środkiem do czyszczenia zamszu, jeśli nie zostanie usunięty. Następnie należy wypolerować zamsz za pomocą mosiężnej szczotki. Zamsz może stać się błyszczący wraz z wiekiem i codziennym pocieraniem.

Aby zapobiec wygładzeniu i czernieniu zamszu, szczotkuj go w obu kierunkach, aż odzyska swój pierwotny aksamitny wygląd. Jest to ważny krok, ponieważ pomoże on środkowi do czyszczenia zamszu wsiąknąć w skórę. Następnie rozpyl środek do czyszczenia zamszu kilkoma pociągnięciami. Przetrzyj zamsz miękką ściereczką z mikrofibry pomiędzy natryskami, aby usunąć nadmiar środka do czyszczenia zamszu. Po nasączeniu zamszu środkiem do czyszczenia zamszu użyj odpowiedniej szczotki, wykonując okrężne ruchy. Pozwoli to środkowi do czyszczenia zamszu wniknąć w skórę i "spęcznieć" włókna. Na koniec pozostaw zamszową sofę lub buty do wyschnięcia na godzinę przed użyciem.

 

1. Wstrząśnij butelką przed użyciem, użyj szmatki, aby równomiernie nawilżyć np. but.

2. Przetrzyj zamsz za pomocą szmatki lub szczotki. Zalecamy użycie szczotki, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia.

3. W razie potrzeby powtórz czynność dwa lub trzy razy, przecierając bawełnianą szmatką lub irchą między każdym kolejnym ruchem.

4. Pozostawić do wyschnięcia na godzinę przed użyciem kurtki lub buta z zamszu lub nubuku.

Opinie o produkcie / Pytania i odpowiedzi

Średnia ocena

4.7
9 Opinie
★★★★★ Doskonały 7
★★★★☆ Dobry 1
★★★☆☆ Średni 1
★★☆☆☆ Słaby 0
★☆☆☆☆ Bardzo słaby 0

  • Opinie (9)
  • Pytania i Odpowiedzi (0)