Środek do renowacji zamszu - RAVIVANT DAIM

  • Wyprzedaż!
Ravivant daim
Indeks: P-RAVDAI-200-NEUTRAL

Środek do renowacji zamszu                                                                                                                                                          

 

Wysoce skuteczny reviver, stosowany przez profesjonalistów. Ten środek do ożywiania zamszu należy nakładać na skórę tuż po zastosowaniu środka do czyszczenia zamszu, jego unikalna formuła nada skórze elastyczność, odporność i kolor.

Ożywiacz do zamszu lub nubuku to barwnik na bazie wody do barwienia zamszu lub nubuku - włókien skóry zamszowej lub nubukowej z poszanowaniem ich miękkość i głębi. Dzięki temu środkowi można ożywić kolory zamszu lub nubuku, bez zmiany aksamitnego wyglądu. Wzmacniacz koloru zamszu/nubuku który oferujemy również odżywia również włókna zamszu lub nubuku, na który jest nakładany. 

 

Pojemność:

  • 200 ml
  • 500 ml
  • 1000 ml

Wybierz kolor:

BEZBARWNY
65,00 zł

Najwyższa jakość

Bezpieczna płatność

Darmowa dostawa od 450 PLN*

Wysyłka w ciągu 14 dni

Co to jest rewitalizator zamszu/nubuku?

Chociaż ich aksamitny wygląd jest bardzo przyjemny w dotyku, nubuk i zamsz to brudne materiały, które należy regularnie konserwować z wielką starannością, jeśli chcesz zachować wszystkie ich zalety, począwszy od ich charakterystycznej miękkości. Nubuk i zamsz to skórzane wykończenia często spotykane na butach, które są często narażone na zabrudzenia i zachlapania wynikające z codziennego użytkowania.

Jeśli twoje buty lub jakiekolwiek akcesoria ze skóry nubukowej tracą blask, użyj środka wzmacniającego kolor nubuku, aby ożywić ich kolory. Środek do pielęgnacji skóry zamszowej lub nubukowej to barwnik na bazie wody, który barwi włókna skóry zamszowej lub nubukowej, zachowując ich dotyk, elastyczność i głębię.

Będziesz w stanie ożywić kolory zamszu lub nubuku bez zmiany ich charakterystycznego aksamitnego wyglądu. Nasz wzmacniacz koloru do zamszu/nubuku odżywia również włókna zamszu lub nubuku, na które został nałożony.

Jak nałożyć produkt odświeżający na zamsz/nubuk?

Wzmacniacz koloru zamszu powinien być stosowany zaraz po środku do czyszczenia zamszu. Środek do pielęgnacji nubuku/zamszu nie spływa, ale zaleca się przygotowanie powierzchni za pomocą środka do czyszczenia zamszu, który pozwoli na lepsze wsiąknięcie środka w nubuk. Zaleca się również wcześniejsze odkurzenie wszelkich zabrudzeń z powierzchni nubuku, aby ułatwić późniejsze nałożenie środka do odnawiania zamszu.

Ożywiacz do skóry nubukowej/zamszowej nakłada się cienkimi warstwami. Nie ma potrzeby nakładania zbyt wielu warstw renowatora na nubuk, ponieważ mogą one nie wsiąknąć prawidłowo w skórę. Renowator można nakładać za pomocą pistoletu natryskowego lub ściereczki lub irchy z mikrofibry. Umieść Revivant Daim na irchowej ściereczce i nanieś go na zamsz małymi okręgami.

Po nasączeniu nubuku środkiem ożywiającym, użyj odpowiedniej szczotki do szczotkowania zamszu, ponownie okrężnymi ruchami, aby umożliwić wniknięcie środka ożywiającego w nubuk i "spęcznienie" włókien skóry. Zakończ aplikację revivera, dodając lakier utrwalający, aby zabezpieczyć nubuk przed wilgocią. Pozostaw "ożywiony" zamsz do wyschnięcia na godzinę, a następnie przetrzyj suchą szmatką, aby nadać nubukowi ostateczne wykończenie. 

 

Środki ostrożności dotyczące stosowania:
- zawsze przed zastosowaniem upewnij się, że kolor części, która ma być poddana zabiegowi jest nieusuwalny.
- wykonaj test w niewidocznym miejscu

 

Sposób użycia:
- Przed użyciem wstrząsnąć butelką. Nanieść środek na zamsz za pomocą szmatki lub gąbki.
   Nie nakładać produktu bezpośrednio na zamsz/nubuk.
- Wykonywać ruchy okrężne. Nakładać dwoma pociągnięciami, bez czasu na wyschnięcie.
- Pozostawić do wyschnięcia na 12 godzin przed użyciem lub zastosowaniem innego produktu (hydroizolacja).

Opinie o produkcie / Pytania i odpowiedzi

Średnia ocena

5.0
5 Opinie
★★★★★ Doskonały 5
★★★★☆ Dobry 0
★★★☆☆ Średni 0
★★☆☆☆ Słaby 0
★☆☆☆☆ Bardzo słaby 0

  • Opinie (5)
  • Pytania i Odpowiedzi (0)