Zestaw do patynowania, barwienia, odnowy koloru skóry

 • Wyprzedaż!
Kit Patine cuir
Indeks: Z-PATSKO-200

Zestaw do patynowania, barwienia, odnowy koloru skóry 

KIT PATINE CUIR                                                              

  

ZAWIERA:

 • ZMYWACZ DO SKÓRY - DÉCAPANT DÉGRAISSANT CUIR
 • BALSAM DO KOLORYZACJI SKÓRY - BAUME COLORANT CUIR
 • LAKIER

  

Zestaw do patyny jest idealnym narzędziem do barwienia skóry, znajdziesz w nim wszystkie niezbędne materiały do przeprowadzenia barwienia skóry. Wskazane jest użycie dwóch różnych balsamów, aby uzyskać piękną patynę i piękne refleksy.

  

200ml = 1 fotel lub 1 siedzenie samochodowe

500ml = 1 sofa trzyosobowa lub 2 fotele samochodowe

1000ml = 2 fotele plus 1 sofa trzyosobowa lub kompletne wnętrze samochodu

 

Pojemność:

 • 200 ml
 • 500 ml
 • 1000 ml

Wybierz kolor:

NEUTRALNY
249,00 zł

Najwyższa jakość

Bezpieczna płatność

Darmowa dostawa od 450 PLN*

Wysyłka w ciągu 14 dni

Zestaw do patynowania skóry dla skór szlachetnych

Odpowiedni dla delikatnych, miękkich i lekko ziarnistych skór, takich jak basan w krzesłach klubowych czy skóra jagnięca w ubraniach, rękawiczkach i torbach. Patynowanie skóry w naszym zestawie pozwala przywrócić do życia skórzane przedmioty. Dzięki zastosowaniu patyny do skór na krzesłach lub ubraniach, odzyskają one swój pierwotny kolor i będą wyglądać prawie jak nowe. Patyna ma tę specyfikę, że wypełnia lekkie ślady zużycia i ślady użytkowania. Jeśli masz lekkie przebarwienia na kurtce ze skóry jagnięcej, patyna zadziała jak barwnik i sprawi, że materiał znów będzie wyglądał jak nowy. Dzięki patynie do skór opracowanej specjalnie przez ekspertów Alta, możesz być pewien, że ziarno skóry zostanie zachowane, a produkt nie zmieni jej elastyczności i miękkości. Aby uzyskać właściwy efekt pracy, należy przestrzegać każdego kroku, przestrzegając także czasu schnięcia. Patynowanie skóry wymaga cierpliwości i skrupulatności, a dzięki zastosowaniu tych dwóch cech, rezultat będzie bardziej niż zadowalający.

Z czego składa się zestaw do patynowania skóry?

Zestaw do patynowania skóry składa się z 3 produktów, które są niezbędne do wykonania starannej i pełnej pracy. Pierwszym produktem jest stripper odtłuszczający, jego rolą jest dogłębne oczyszczenie skóry w celu usunięcia wszelkich śladów łoju i zanieczyszczeń przed przystąpieniem do patynowania skóry. Drugim produktem jest balsam koloryzujący, który nada ostateczny kolor skórze, którą chcemy odnowić. Balsam należy nakładać za pomocą miękkiej szmatki, aby wygładzić produkt i równomiernie odnowić powierzchnię. Jedna lub dwie warstwy balsamu koloryzującego wystarczą, aby nadać skórze odpowiednią patynę i pożądany wygląd. Ostatnim, trzecim produktem jest lakier, ta warstwa utrwali patynę na skórze i tym samym zabezpieczy materiał na wiele miesięcy. Gdy skóra odzyska swój wygląd, jest gotowa do ponownego użycia jak zwykle. Być może trzeba będzie powtarzać tę operację co roku, aby zachować blask skórzanej patyny.

Oto lista produktów zawartych w zestawie do patynowania skóry:

 • preparat odtłuszczający stripper (środek do czyszczenia skóry)
 • 2 balsamy (renowator skóry, możliwy wybór dwóch różnych odcieni) 
 • środek utrwalający (lakier do skóry)
 • kompletna i szczegółowa metodologia

Na stronie znajdziecie również filmy przedstawiające przebieg tej pracy.

Możesz wybrać jeden z 3 zestawów w zależności od zastosowania:

 • Zestaw 1-miejscowy pozwala pokolorować kompletny fotel (siedzisko, oparcie, podłokietniki, konstrukcja), fotel samochodowy, a także obicia drzwi, kurtkę lub spodnie motocyklowe, torbę podróżną
 • Zestaw 3-miejscowy pozwala na pokolorowanie 1 sofy
 • Zestaw 5-osobowy to kompletny salon (1 sofa i 2 fotele)

 

Dla bezpieczeństwa użytkowników należy zapoznać się z kartami produktowymi poszczególnych produktów zawartych w tym zestawie.

Opinie o produkcie / Pytania i odpowiedzi

Średnia ocena

4.3
19 Opinie
★★★★★ Doskonały 12
★★★★☆ Dobry 4
★★★☆☆ Średni 1
★★☆☆☆ Słaby 0
★☆☆☆☆ Bardzo słaby 2

 • Opinie (19)
 • Pytania i Odpowiedzi (0)