Czyszczenie białek eko skóry/ imitacji skóry/ skaju

Chociaż imitacja skóry wygląda podobnie do skóry, wymaga specjalnego czyszczenia, ponieważ nie jest to ten sam materiał. Ta specjalna pielęgnacja jest tym ważniejsza w przypadku białej imitacji skóry. Środki ostrożności, które należy podjąć w celu pielęgnacji i czyszczenia imitacji skóry to :

  1. Nie należy zbyt mocno pocierać skóry ekologicznej
  2. Używaj środków czyszczących odpowiednich dla danego materiału
  3. W przypadku uporczywych plam wybierz farbę koloryzującą

Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat naszych wskazówek dotyczących czyszczenia i pielęgnacji białej imitacji skóry oraz przedłużania jej żywotności.

Znaczenie czyszczenia białej imitacji skóry

Mimo że imitacja skóry nie jest skórą, nadal wymaga regularnego czyszczenia, aby zachować połysk i wydłużyć jej żywotność. Biała imitacja skóry posiada warstwę ochronną, którą zaleca się czyścić miękką ściereczką. Po usunięciu kurzu zalecamy czyszczenie imitacji skóry specjalnym środkiem. Czynność tę należy wykonywać bez zbyt mocnego pocierania, stosując delikatne ruchy okrężne. Następnie, aby zachować połysk, zalecamy impregnację imitacji skóry, zwłaszcza jeśli jest to torba, buty, rękawiczki itp. Regularne czyszczenie białej imitacji skóry zapewni, że przedmiot będzie służył przez wiele lat.

Jakich produktów należy używać do czyszczenia białej imitacji skóry?

Aby skutecznie wyczyścić białą imitację skóry, zalecamy stosowanie produktów odpowiednich dla tego delikatnego materiału. Należy używać miękkiej szmatki, szczotki z włosiem, środka do skóry i środka impregnującego. Zdecydowanie odradzamy mycie imitacji skóry wodą, ponieważ może to spowodować pękanie i przedwczesne zużycie przedmiotu lub sofy. Podobnie należy unikać stosowania produktów chemicznych, takich jak wybielacze, środki do czyszczenia okien, alkohol lub spraye do kurzu. W przypadku akcesoriów należy również unikać proszków do szorowania i gąbek ściernych.

Stosowanie tych produktów i akcesoriów może odbarwić skórę i uszkodzić jej wierzchnią warstwę, czyniąc ją podatną na plamy.

Jak czyścić imitację skóry?

Dzięki odpowiednim produktom i akcesoriom czyszczenie białej imitacji skóry jest dziecinnie proste. Najpierw odkurz za pomocą miękkiej, niestrzępiącej się ściereczki, takiej jak ściereczka do naczyń lub ściereczka z mikrofibry. Gdy już to zrobisz, weź szczotkę z włosiem i mydło do imitacji skóry. Nałóż niewielką ilość produktu na biały skórzany przedmiot lub sofę okrężnymi ruchami, bez pocierania. Pozostaw do wyschnięcia i osusz miękką ściereczką. Następnie zalecamy nałożenie produktu impregnującego w celu ochrony imitacji skóry przed plamami, wodą, tłuszczem itp.

Zetrzyj podobny lakier z powierzchni

Czy Twoja sztuczna skóra wykazuje oznaki wieku? Można nadać jej nowe życie, farbując ją. Zastosowanie tej farby koloryzującej ożywi połysk i biel imitacji skóry i nada jej nowe życie.

Add a comment