Czyszczenie skóry ekologicznej

Czyszczenie skóry ekologicznej

Zobacz wszystkie wskazówki dotyczące "Czyszczenie skóry ekologicznej"

Jak usunąć długopis z imitacji skóry?

Czyszczenie kurtki ze sztucznej skóry

Czyszczenie imitacji skóry w samochodach

Czyszczenie białek eko skóry/ imitacji skóry/ skaju

Czyszczenie czarnej kanapy ze sztucznej skóry/ eco skóry/ imitacji skóry

Czyszczenie białej sofy z imitacji skóry/ eco skóry/ sztucznej skóry

Pranie imitacji skóry/ eco skóry/ sztucznej skóry

Czyszczenie skai/ skaju

Czyszczenie białego skaju/ skai

Czyszczenie kanapy ze skaju

Usuwanie plamy z imitacji skóry/ eco skóry/ sztucznej skóry

Dowiedz się, jak skutecznie czyścić imitację skóry

Pielęgnacja imitacji skóry wymaga tyle samo uwagi, co czyszczenie skóry. Pomimo tego, że jest to materiał syntetyczny, należy go regularnie konserwować za pomocą specjalnych produktów. Podczas czyszczenia sofy lub fotela pokrytego imitacją skóry lub odzieży ze sztucznej skóry, postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami:

  1. Regularnie wycieraj meble i ubrania miękką ściereczką.
  2. Używaj odpowiedniego szamponu lub mydła i delikatnie szoruj miękką szczotką.
  3. Wycieraj i poleruj ściereczką irchową

Zasadniczo odradzamy stosowanie "domowych" receptur, które często zawierają produkty zbyt agresywne dla imitacji skóry. Oleje i tłuszcze osłabiają sztuczną skórę i mogą powodować jej pękanie. W rzeczywistości jest to cienka warstwa pokrywająca materiał, która staje się krucha do tego stopnia, że się łuszczy. Ta plastikowa warstwa musi być odpowiednio pielęgnowana, aby meble i ubrania z imitacji skóry zachowały swój błyszczący wygląd, oryginalny kolor i gładkość w dotyku.

Jak czyścić białą imitację skóry?

Podobnie jak jasna skóra, biała imitacja skóry łatwo się brudzi. Aby uniknąć żółknięcia, trzymaj meble i ubrania ze sztucznej skóry z dala od długiej ekspozycji na słońce. Następnie, jeśli materiał wymaga prania, postępuj zgodnie z naszymi poradami dotyczącymi czyszczenia białej imitacji skóry. Dzięki naszym profesjonalnym produktom i informacjom, które tu przedstawiliśmy, będziesz w stanie odpowiednio dbać o swoje białe meble i ubrania z imitacji skóry i przedłużyć ich jakość w czasie. Dowiedz się, jak usunąć plamę z białej imitacji skóry i przywrócić jej pierwotną biel. A jeśli plama jest uporczywa, nadal możesz zafarbować materiał, aby zniknęła. To, że jest sztuczna, nie oznacza, że nie wymaga odpowiedniej pielęgnacji. A te nie są takie same, jak w przypadku białej skóry.

Jak czyścić skai

Masz sofę lub kurtkę ze skaju? Również w tym przypadku zalecana jest regularna pielęgnacja i czyszczenie. Nawet jeśli ten materiał jest czasami tani, nie wahaj się poświęcić mu tyle uwagi, na ile zasługuje. Twoje meble, ubrania i będą trwać dłużej. I nadal będą wyglądać lśniąco i czysto. Aby dowiedzieć się, jak czyścić skaj, skorzystaj z naszych profesjonalnych porad. Czasami kuszące jest stosowanie staromodnych receptur opartych na substancjach tłuszczowych do czyszczenia tego materiału, ale produkty te atakują i degradują materiał. Do tego stopnia, że staje się on pokryty pęknięciami, a sofa, fotel lub kurtka zaczynają się łuszczyć. I nie będziesz miał innego wyjścia, jak tylko je naprawić lub nawet wymienić. Należy również pamiętać, że skaj jest sztuczną skórą, podobnie jak imitacja skóry. Odpowiednie produkty do jej pielęgnacji i czyszczenia dostępne są w naszym specjalistycznym sklepie.

Mogą Cię również zainteresować te artykuły:

CZYSZCZENIE SKÓRY CZYSZCZENIE SKÓRZANEJ SOFY CZYSZCZENIE FOTELI SKÓRZANYCH NAPRAWA SKÓRY JEDWABNA SKÓRA CZYSZCZENIE SKÓRY W SAMOCHODZIE CZYSZCZENIE BUTÓW SKÓRZANYCH CZYSZCZENIE TOREB SKÓRZANYCH CZYSZCZENIE ODZIEŻY SKÓRZANEJ

<< 1 2 >>