Czyszczenie skai/ skaju

Dlaczego warto czyścić skaj/ skai?

Aby przedłużyć żywotność ulubionego przedmiotu ze skaju/ skai, ważne jest, aby czyścić skai, raz lub dwa razy w roku. Następnie wymagana jest regularna konserwacja, aby materiał był elastyczny, lśniący i wytrzymały.

Produkty do czyszczenia skaju/ skai

Aby czyścić skai/ skaj delikatnie i skutecznie, wybierz szczotkę z włosiem. Te szczotki z miękkim włosiem są dostępne w różnych rozmiarach i można je dostosować do wszystkich powierzchni: torebek, bagażu, ubrań, sof, tapicerki itp.

Do prawidłowego czyszczenia skaju potrzebny będzie również szampon i ściereczka z mikrofibry.

Jeśli chodzi o pojemność butelki, do odzieży lub akcesoriów wystarczy butelka o pojemności 200 ml. W przypadku mebli lub foteli samochodowych należy wybrać produkt o pojemności 500 ml.

Jak czyścić skai/ skaj?

Czyszczenie skai jest dość prostą procedurą. Oprócz produktów i akcesoriów wymienionych w poprzednim akapicie, należy wziąć miękką, suchą szmatkę. Na początek wyczyść skai / skaj szamponem do skóry, wykonując okrężne ruchy szczotkąlub miękką szmatką. Pozwoli to uniknąć pozostawiania śladów na materiale.

Następnie zetrzyj środek czyszczący suchą szmatką (w miarę możliwości z mikrofibry). Jeśli nigdy wcześniej nie impregnowałeś skóry ekologicznej, skorzystaj z okazji, aby to zrobić. Zwłaszcza jeśli powierzchnia jest często używana lub noszona na zewnątrz (buty, torby, rękawiczki, kurtki itp.).

Aby to zrobić, wybierz produkt do impregnacji skóry, który działa również dobrze na skaju/ skai. 

W Alta Cuir znajdziesz wszystkie produkty potrzebne do skutecznego czyszczenia skaju! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowej porady.

Add a comment