Impregnacja imitacji skóry/ eco skóry/ sztucznej skóry

Domyślnie imitacja skóry nie jest wodoodporna. Aby stała się wodoodporna, wymaga specjalnego traktowania. Celem tego procesu konserwacji jest zapobieganie przedostawaniu się wilgoci i wody do materiału i jego uszkodzeniu. Wodoodporna imitacja skóry jest zatem niezbędna w przypadku odzieży lub akcesoriów używanych na zewnątrz.

Jakie produkty są potrzebne, aby imitacja skóry/ eco skóra/ sztuczna skóra była wodoodporna?

Imitacja skóry ma ochronną warstwę z tworzywa sztucznego. Dzięki temu przedmioty są elastyczne, piękne i chronione przed niektórymi czynnikami. Jednak w przypadku ulewnego deszczu lub wilgoci ochrona ta nie jest zbyt skuteczna.... Chyba, że zdecydujesz się na impregnację! Konieczne będzie jednak użycie impregnującego produktu specjalnie zaprojektowanego do skóry lub imitacji skóry. Produkt ten zapewni dodatkową warstwę ochrony przed deszczem, plamami z żywności, nadmiarem sebum itp.

Jak sprawić, by imitacja skóry była wodoodporna?

Na Alta Cuir zamów nasz impregnat. Do wyboru jest butelka o pojemności 200 ml lub 500 ml. Wszystko zależy od obrabianej powierzchni. W przypadku odzieży, torebki lub modnego akcesorium wystarczy 200 ml. Aby nałożyć impregnat i sprawić, że imitacja skóry stanie się wodoodporna, użyj suchej szmatki, w miarę możliwości z mikrofibry. Im bardziej miękka ściereczka, tym lepiej rozprowadzi produkt, jednocześnie nadając imitacji skóry połysk. Przed użyciem torby, kurtki, rękawiczek, spodni itp. należy pozostawić je do wyschnięcia na jeden dzień. Aby uzyskać więcej informacji na temat różnych dostępnych produktów, przejdź na przykład do strony: czyszczenie sof z imitacji skóry.

Add a comment