Jakich produktów do pielęgnacji skóry samochodowej powinienem używać?

Jak dbać o skórę samochodową?

Skóra samochodowa to skóra wykończona pigmentem, która jest zdecydowanie najmocniejszym wykończeniem, ale w przypadku skór samochodowych wewnątrz znajduje się składnik, który jednocześnie ją wzmacnia i osłabia. Dla dobrej pielęgnacji skóry samochodowej musisz to robić regularnie.

Używaj naszego środka do czyszczenia skóry z naszą szczotką z jedwabnego włosia, czysta skóra będzie trwalsza, usunie sebum, kurz, aby stale walczyć z tymi agresjami.

Im bardziej miękka skóra, tym mniejsze obciążenie.

Raz w roku użyj naszego lakieru, aby wzmocnić ochronę.

entretenir cuir voiture

Kiedy należy pielęgnować skórę samochodową?

Zalecamy konserwację skóry w samochodzie raz w miesiącu. Niewielka regularna pielęgnacja skóry jest znacznie lepsza dla foteli niż częste nieregularne czyszczenie. Skóra foteli jest narażona na duże zużycie. Tarcie, które jest jednym z najważniejszych czynników, codziennie ściera warstwę ochronną, a następnie warstwę koloru. Tarciu sprzyja słońce, które wysusza skórę, wilgoć (pot, woda itp.) oraz pasy bezpieczeństwa.

Regularna pielęgnacja skóry sprawi, że będzie ona elastyczna, a kolory i powłoki ochronne (utrwalacz, impregnat) nie staną się kruche i nie będą odpadać.

Na naszych stronach z poradami znajdziesz informacje o tym, jak odnowić skórę, jeśli nie była odpowiednio pielęgnowana.

Add a comment