Pielęgnacja butów ze skóry lakierowanej

Skóra lakierowana jest delikatnym materiałem, który wymaga regularnej pielęgnacji, zwłaszcza w celu utrzymania jej błyszczącego i gładkiego wyglądu. Buty i obuwie z lakierowanej skóry stają się coraz modniejsze, ale wymagają regularnej pielęgnacji. Dlaczego warto pielęgnować buty z lakierowanej skóry :

  1. Aby przedłużyć żywotność butów
  2. Używając kolorowego oleju, aby zmiękczyć i zredukować zadrapania i inne ślady, które buty noszą z upływem czasu.
  3. Aby but wyglądał lśniąco i gładko
  4. Aby nosić czyste buty, które najlepiej podkreślają Twój styl
  5. Aby zapewnić komfort stóp i ogólne dobre samopoczucie, po prostu

Uwielbiamy dziwaczny styl i błyszczący efekt lakierowanych butów. Ale niewiele osób wie, jak o nie dbać. Wykończenie patentem lub lakierem nakładane podczas ostatniego etapu garbowania skóry sprawia, że buty lakierowane są delikatne. Należy zachować ostrożność, aby zapobiec pękaniu, uszkodzeniu lub poplamieniu powierzchni. Postępuj zgodnie z poradami Alta Cuir dotyczącymi czyszczenia i znajdowania odpowiednich produktów dla swojej pary butów.

Odpowiedni produkt do skóry lakierowanej

Skóra lakierowana jest dość delikatna ze względu na swoją teksturę. Materiał ten ma jednak kilka interesujących zalet. Na przykład nie wymaga impregnacji, ponieważ jest całkowicie wodoodporny.

W przeciwieństwie do innych butów skórzanych, nie trzeba stosować pasty do butów na bazie czystego wosku, ale raczej olej. Ta ochrona pozwoli na ponowne zabarwienie butów: czarnym olejem do butów lub bezbarwnym olejem. Ten produkt pielęgnacyjny może również zmniejszyć zadrapania i ślady, które mogły pojawić się z czasem. Dostępny w butelkach lub aerozolach, Nasz olej jest łatwy w aplikacji i skuteczny w pielęgnacji całej powierzchni butów. Przywróci im blask i połysk. Rozprowadź olej na powierzchni buta, lekko pocierając mikrofibrą lub niestrzępiącą się ściereczką, aby dokładnie ją wyczyścić. Pozostaw do odstania na czas czyszczenia drugiego buta. Pozwoli to zachować elastyczność skóry i zapewni trwałość butów patentowych na długie lata. Dzięki prostym produktom można przywrócić butom połysk, jednocześnie skutecznie je czyszcząc.

Przed zastosowaniem produktów należy pamiętać o użyciu niestrzępiącej się ściereczki z mikrofibry, w razie potrzeby z niewielką ilością wody, aby oczyścić powierzchnię lakierowanego buta i usunąć kurz. Następnie można skutecznie zastosować zabieg Alta Cuir na czystym bucie.

Zabieg jest odpowiedni dla lakierowanych butów, kozaków i botków, a także akcesoriów i toreb wykonanych z lakierowanej skóry. Z biegiem czasu skóra lakierowana ma tendencję do brudzenia się i matowienia. Dobre czyszczenie, po którym następuje zabieg pielęgnacyjny, przywróci tym produktom blask, na który zasługują, zawsze z niezaprzeczalnym połyskiem.

Używaj profesjonalnych produktów

Alta Cuir może jedynie zachęcać do korzystania z profesjonalnych produktów. W zależności od materiału, z którego wykonane są Twoje buty, upewnij się, że są one odpowiednio pielęgnowane. Postępuj zgodnie z naszymi poradami dotyczącymi usuwania plam, konserwacji butów i rozpieszczania stóp.

Czy wypolerowane buty powinny być wodoodporne? Używać szmatki czy bezbarwnej pasty do butów? Alta Cuir może odpowiedzieć na Twoje pytania i udzielić spersonalizowanych porad przez telefon, e-mail lub czat na żywo. Nie będziesz w stanie oprzeć się plamom na lakierowanej skórze.

Add a comment