Nabłyszczanie skórzanych butów

Nabłyszczanie skórzanych butów

Zobacz wszystkie wskazówki dotyczące "Nabłyszczanie skórzanych butów"

Nasze wskazówki dotyczące poszerzania skóry butów

Wskazówki dotyczące zmiękczania skóry butów

Pielęgnacja butów skórzanych

Jak nabłyszcza się buty?

Wskazówki dotyczące pielęgnacji skórzanych butów

Pielęgnacja butów ze skóry lakierowanej

Pielęgnacja zamszowych butów

Nabłyszczanie skórzanych butów

Aby przywrócić butom blask, warto regularnie je nabłyszczać. Oto różne kroki, które należy wykonać, aby odpowiednia ochronić obuwie.

  1. Zacznij od wzięcia szczotki z miękkim włosiem, małej szmatki lub ściereczki z mikrofibry, środka do czyszczenia skóry i pasty do butów, neutralnej lub kolorowej, w zależności od butów, które mają być wypolerowane. Wybierz neutralną pastę do butów, aby utrzymać parę butów, których kolor nie został zmieniony.
  2. Za pomocą suchej szmatki, bez użycia jakichkolwiek produktów, należy całkowicie odkurzyć buty. Jeśli są bardzo brudne, użyj zużytej szczoteczki do zębów, aby delikatnie wyszorować skórę. Pozwoli to skutecznie wyczyścić szwy dookoła.
  3. Po odkurzeniu i wyszorowaniu butów wyczyść je środkiem czyszczącym Alta Cuir. Ten środek czyszczący przygotuje skórę do nałożenia pasty do butów i zapewni jej lepszą przyczepność.
  4. Teraz nadszedł czas na polerowanie. Użyj odpowiedniego produktu z optymalną ochroną. Pasta do butów nawilży i upiększy skórzaną powierzchnię butów. Ochroni je i nada im bardziej satynowe wykończenie. Wybierz cienką warstwę pasty do butów. Jeśli zdecydujesz się na dwie warstwy, nie zapomnij wypolerować butów pomiędzy nimi.
  5. Po odczekaniu około dziesięciu minut możesz wykonać końcowe polerowanie. Ta prosta sztuczka sprawi, że buty będą błyszczeć jeszcze bardziej. Włącz suszarkę do włosów w tym samym czasie, gdy polerujesz buty. Rozgrzana skóra będzie błyszczeć jeszcze łatwiej.

Dlaczego należy czyścić buty przed ich wypolerowaniem?

Polerowanie butów jest więcej niż wskazane, gdy są one czyste. Ważne jest, aby usunąć starą pastę do butów, zanieczyszczenia, smołę i brud, które z czasem osadzają się między podeszwą a skórą oraz na powierzchni buta.

Dlatego zaleca się czyszczenie butów przed ich polerowaniem, aby zapobiec przedostawaniu się zanieczyszczeń do skóry. Ta metoda pozwoli również nowej paście do butów oddać cały swój połysk i elastyczność. Bardziej miękka i jedwabista pasta do butów będzie jeszcze bardziej skuteczna. Nie wahaj się i odkryj produkty Alta Cuir.

Dlaczego ważne jest regularne czyszczenie butów?

Skóra ma tendencję do wysychania i niszczenia się. Aby uniknąć pęknięć lub rozdarć szwów lub nici, należy pamiętać o regularnym polerowaniu butów. Zawsze używaj miękkiej szmatki lub szczotki i nakładaj produkt, który pasuje do koloru butów, niezależnie od tego, czy skóra jest czarna czy brązowa. Zawsze rób to po oczyszczeniu plam.

Pamiętaj, aby przestrzegać tych kilku wskazówek dotyczących pielęgnacji podeszew i butów w ogóle. Podeszwy utrzymują stopy w miejscu przez cały dzień. Dbanie o połysk butów, polerowanie ich, nakładanie glazury lub wosku na brązową lub czarną skórę to sposób na rozpieszczanie stóp. Regularna pielęgnacja, stosowanie odpowiedniego produktu we właściwym czasie, to świetny sposób na zapewnienie sobie dobrego samopoczucia. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami i stosuj je regularnie, aby uzyskać najlepszy efekt! Jak poczuć się lepiej dzięki wysokiej jakości butom? Zastosuj nasze wskazówki dotyczące plam, nabłyszczania, polerowania, woskowania i pielęgnacji nici. Zaopatrz się w szczotkę!

Obejrzyj wideo:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tej pracy, skontaktuj się z nami.

Zapoznaj się z naszymi stronami:

KONSERWACJA SKÓRY PIELĘGNACJA SKÓRZANYCH SOF PIELĘGNACJA ODZIEŻY SKÓRZANEJ PIELĘGNACJA SKÓRY W SAMOCHODZIE PIELĘGNACJA SKÓRY MOTOCYKLOWEJ