Wskazówki dotyczące pielęgnacji skórzanych butów

Aby zapewnić, że będą lśniące, czyste i przyjemne w noszeniu, należy prawidłowo wykonać następujące czynności aby dbać o skórzane buty. Niezależnie od tego, czy są skórzane, nubukowe czy lakierowane, mamy wszystkie porady, których potrzebujesz, aby utrzymać swoje buty, botki i botki w idealnym stanie. Dzięki specjalnym produktom będą one odporne na działanie czynników atmosferycznych i stres codziennego życia. Impregnacja, pasta do butów, skóra zamszowa... te profesjonalnej jakości produkty pomogą Ci z łatwością dbać o obuwie Twojej rodziny.

Podczas gdy niektóre strony internetowe używają terminów technicznych do omówienia pielęgnacji obuwia, Alta Cuir zdecydowała się przekazać informacje, które są jasne i dostępne dla każdego. Zapomnij o terminach takich jak drzewko do butów, skrobak do butów czy szczotka do ściągacza. Tutaj znajdziesz właściwe kroki i skuteczne produkty do pielęgnacji skóry. Oto kilka wskazówek dotyczących pielęgnacji butów:

 1. Regularnie czyść buty szczotką z miękkim włosiem lub szczotką z mikrofibry w przypadku delikatniejszych tekstur, używając odpowiedniego produktu. Skoncentruj się na konturze buta, między podeszwą a butem. To właśnie tam osadza się kurz i brud. Buty skórzane, lakierowane, zamszowe lub nubukowe? Alta Cuir oferuje produkty do czyszczenia wszystkich rodzajów obuwia.
 2. Woskuj, poleruj i nabłyszczaj buty z prawdziwej skóry za pomocą produktów Alta Cuir dostosowanych do Twojego obuwia.
 3. Odkurz buty niestrzępiącą się mikrofibrą, nie zapominając o zagnieceniach. To prosty gest, który, jeśli stanie się nawykiem, pomoże butom zachować cały ich kolor i zapobiegnie osadzaniu się brudu w skórze.
 4. Aby zabezpieczyć parę przed wilgocią, należy zastosować produkt wodoodporny.

Wskazówki i porady dotyczące pielęgnacji butów skórzanych

W przypadku wszystkich rodzajów obuwia zaleca się każdorazowe czyszczenie powierzchni obu butów, zarówno skórzanych, jak i zamszowych. Niezależnie od tego, czy usuwasz plamę, czyścisz cały but, czy tylko go odkurzasz, nabierz nawyku traktowania obu butów w ten sam sposób, niezależnie od tego, czy but jest czarny, czy w innym kolorze. W ten sposób unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek związanych z kolorem buta.

Aby prawidłowo dbać o skórzane buty, należy zawsze czyścić cały but. Szkoda byłoby zmyć tylko jedną plamę i pozostawić ślad na reszcie buta. Wyrób w sobie nawyk czyszczenia całego buta, nawet w przypadku niewielkiego śladu.

Większość produktów do pastowania sprzedawanych przez Alta Cuir nie wymaga dodatkowej impregnacji.

Ochrona ta zapobiega uszkodzeniom butów przez deszcz, śnieg lub wilgoć. Jeśli żadna ciecz nie wniknie do buta, impregnacja zapobiega również zużyciu spowodowanemu śladami tłuszczu, sebum lub rozpryskami.

Dbaj o swoje buty regularnie woskując je za pomocą szczotki i odpowiedniej pasty.

Pielęgnacja szyta na miarę z Alta Cuir

Ponieważ para skórzanych butów nie może być konserwowana w taki sam sposób jak para derbów lub zamszowych butów Richelieu, wszystkie nasze porady i wszystkie nasze produkty można znaleźć na naszej stronie internetowej lub telefonicznie. Zoptymalizuj jakość swoich butów, abyś mógł je nosić jak najdłużej, dbając o nie regularnie.

Les différents styles de chaussures, comme les chaussures en daim ou les chaussures vernies demandent des recommandations et des soins particuliers. N'hésitez pas à demander de l'aide à l'équipe d'Alta Cuir si vous êtes à la recherche d'un produit spécifique.

Jak nabłyszczać buty, jak wybrać odpowiednią pastę do butów, jak zapewnić ich prawidłowe czyszczenie... Zespół Alta Cuir będzie wiedział, jak zaspokoić Twoje potrzeby i oczekiwania, abyś mógł dbać o swoje skórzane buty tak, jak powinny. Znajdź tutaj produkty wysokiej jakości, dostosowane do Twoich butów skórzanych lub każdej innej pary butów.

Masz skórzane buty? Zalecamy prostą, ale regularną pielęgnację tego materiału. Pielęgnacja obuwia zajmuje zaledwie kilka minut, a przedłuży żywotność tych przedmiotów codziennego użytku. Używaj szczoteczki do zębów lub szczoteczki z miękkim włosiem. Zwróć szczególną uwagę na obszar między podeszwą a skórzanym butem. To właśnie tam brud ma tendencję do osadzania się i uszkadzania skóry.

 1. Użyj starej szczoteczki do zębów lub szczoteczki z miękkim włosiem. Zwróć szczególną uwagę na kontury między podeszwą a skórzanym butem. To właśnie tam brud ma tendencję do osadzania się i uszkadzania skóry. Aby pomóc w czyszczeniu, Alta Cuir oferuje środkido czyszczenia skóry, które można nakładać zwykłą suchą szmatką.
 2. Następnie nałóż bezbarwną pastę do butów, jeśli nie ma przebarwień lub zarysowań. W przeciwnym razie wybierz kolorową pastę do butów. Zawsze nakładaj cienką warstwę pasty do butów jednym lub dwoma pociągnięciami mikrofibry. Jest to przydatna technika pozwalająca uniknąć nadmiaru i ułatwiająca polerowanie.
 3. Wystarczy wypolerować powierzchnię butów suchą, niestrzępiącą się szmatką lub ściereczką z mikrofibry. Środek do polerowania skóry Alta nie wymaga impregnacji.
 4. Można również utworzyć glazurę, prasując cienką warstwę na pożądanych obszarach. Weź suszarkę do włosów i podgrzej skórę w miejscu, w którym dodano pastę do butów. Doda to skórze blasku i połysku.

Regularna i łatwa pielęgnacja butów skórzanych

Między wilgocią, plamami i tłuszczem, skórzane buty wymagają regularnej pielęgnacji. Alta Cuir pomaga w tym dzięki produktom, które są łatwe w wyborze i zastosowaniu. Aby pomóc w usuwaniu plam, tłuszczu i wilgoci, Alta Cuir oferuje środki do czyszczenia skóry, które można nakładać zwykłą suchą szmatką. Tutaj nie znajdziesz żadnych skomplikowanych terminów, każdy może postępować zgodnie z naszymi radami i używać naszych produktów, takich jak te kilka podstawowych:

 1. Szampon do czyszczenia, odtłuszczania i przygotowywania skórzanych butów do nowej aplikacji pasty do butów.
 2. Pasta do butów dostosowana do skóry, aby nawilżyć i upiększyć buty tak, jak powinny. Idealna ochrona, która jest łatwa w aplikacji.
 3. Akcesoria, takie jak szczotki do czyszczenia z mikrofibry lub włosia, do prawidłowego nakładania produktów i bezpiecznego czyszczenia butów.
 4. To wystarczy, aby zaimpregnować buty i poradzić sobie z wilgocią. Należy pamiętać, że większość past do butów Alta Cuir zawiera środek impregnujący.

Potrzebujesz pomocy w konserwacji, polerowaniu i impregnacji butów? Alta cuir może pomóc przez czat online, telefon lub e-mail. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać szybką, spersonalizowaną pomoc. Znajdziesz tu również wiele filmów ilustrujących zastosowanie naszych produktów.

Chcesz wiedzieć, jak nabłyszczać, impregnować i pielęgnować buty, aby poradzić sobie z wilgocią, tłuszczem i plamami? Tutaj znajdziesz rozwiązania. Znajdziesz tu również porady, jak nabłyszczać skórę bezbarwnym produktem lub jak używać środka czyszczącego lub pielęgnacyjnego. Mamy szybkie rozwiązania i produkty dostosowane do Twoich potrzeb.

Add a comment