Zestaw do renowacji kierownicy

  • Wyprzedaż!
Zestaw do renowacji kierownicy
Indeks: Z-RENKIER

Zestaw do renowacji kierownicy

KIT RENOVATION VOLANT CUIR                                                                 

                                                                                                                                                                                                                                     

ZAWIERA:

  • ZMYWACZ DO SKÓRY - DÉCAPANT DÉGRAISSANT CUIR - 125 ml
  • FARBA DO SKÓRY RÉSICOLOR - PEINTURE CUIR - 50 ml
  • LAKIER
  • PAPIER ŚCIERNY

 

Zestaw do renowacji kierownicy to niezbędne narzędzie, dzięki któremu Twoja kierownica zyska drugą młodość. Bardzo łatwy w użyciu, pozwala przywrócić piękny wygląd Twojej kierownicy.

                                      

Kolory Alta i kolory dla marek:

 

BMW

MERCEDES

AUDI

PORSCHE

VOLKSWAGEN

FERRARI

LAMBORGHINI

Pojemność:

  • UNI

Wybierz kolor:

ALTA PP20 - CZARNY
150,00 zł

Najwyższa jakość

Bezpieczna płatność

Darmowa dostawa od 450 PLN*

Wysyłka w ciągu 14 dni

Zestaw do łatwej renowacji skórzanej kierownicy

Nasz zestaw do renowacji kierownicy skórzanej jest niezbędnym produktem do renowacji skóry samochodowej. Bardzo łatwy i szybki w użyciu, dostarczany jest z instrukcją zawierającą charakterystykę produktów oraz metodologię. Zawiera następujące produkty:

Zestaw do renowacji kierownicy przywróci większość skórzanych kierownic samochodowych do nowego stanu. Najczęstszą oznaką zużycia kierownicy jest to, że lakier na skórach pigmentowanych ulega zużyciu. Poprzez użytkowanie, długotrwałe wystawienie na słońce i tarcie, skóra na kierownicy wysycha i w końcu kruszy się. Ten objaw to znak, że najwyższy czas na renowację. Istnieje kilka kluczowych kroków i odpowiednich produktów, które pozwolą odnowić kruszącą się skórzaną kierownicę. Większość kierownic skórzanych jest wykonana ze skóry pigmentowanej, co oznacza, że warstwa lakieru chroni kolor. Zestaw do renowacji kierownic skórzanych zawiera wszystkie produkty do wykonania tej czynności na skórach pigmentowanych. Innym przypadkiem, w którym przyda się Renowator Kierownic Skórzanych jest pęknięcie, w takim przypadku zestaw należy połączyć z klejem do skór, aby dwie części pęknięcia zostały połączone.

1. Décapant dégraissant en 60ml. Produkt ten wyczyści i przede wszystkim odtłuści skórę. Usunie sebum. W celu umożliwienia dobrego przylegania koloru nanieść go za pomocą szmatki, pocierając jedynie ciężarem dłoni.

2. Papier à poncer. Bardzo użyteczny w tej operacji, ponieważ zbyt często zdarzają się ubytki materiału. Aby wyrównać powierzchnię kirownicy przetrzyj ja papierem, nie trzyj mocno, użyj jedynie ciężaru dłoni. 

3. Rénovateur couleur, Możesz wybrać kolor z naszej karty kolorów lub wysłać nam próbkę koloru, którą wykonamy na zamówienie. Produkt ten możesz stosować za pomocą gąbki, pędzla lub pistoletu natryskowego.

4. Fixateur de couleur. Koniecznie zabezpiecz swoją pracę. Fiksatywa ta zapewnia optymalną ochronę przed płynami, promieniami UV itp. Dzięki niemu znacznie łatwiej przeprowadzisz konserwację skóry samochodowej.

Zestaw do renowacji kierownicy składa się z koloru wyprodukowanego przy użyciu najnowszej generacji żywicy. Bardzo odporny na ścieranie i UV, da Ci pełną satysfakcję. Do tej pory renowacja skórzanej kierownicy była zabiegiem bardziej skomplikowanym. Skóra Twojej kierownicy poddawana jest wielu czynnikom obciążającym, zwłaszcza sebum, które dla nas producentów wyrobów skórzanych jest jednym z najgorszych wrogów, ponieważ natłuszcza powierzchnię, co uniemożliwia dobre przyleganie produktów. Niezwykle istotne jest przygotowanie skóry, odtłuszczenie jej przed nałożeniem jakiejkolwiek farby do skóry. Bez tego kroku kolory lub produkty będą osiadać na skórze bez przylegania do niej.

Papier ścierny pomaga otworzyć skórę, ale nie można go zastosować bez użycia stripera, ponieważ jeden usuwa tłuszcz i brud, drugi otwiera ziarno skóry.

Po zakończeniu przygotowania renowator koloru zabarwi i wzmocni ziarno skóry. To nie jest zwykła farba, składa się z kilku części, z których każda ma określoną moc. Produkujemy produkty do bardzo konkretnych celów. Znajdziesz u nas tylko produkty do skóry, bo jesteśmy specjalistami od tego materiału. Nie znajdziesz produktów do drewna, żelaza czy karoserii. Dlatego możesz nam zaufać, gdy mówimy o skórze. Różne żywice, które składają się na renowator kolorów, pozwolą Ci zabarwić, wzmocnić ziarno, nadać mu charakter w dotyku przy jednoczesnym zachowaniu dobrej przyczepności. Po wykonaniu tej pracy może ona bez problemu wytrzymać od trzech do czterech lat, jeśli konserwacja skóry samochodowej jest przeprowadzana prawidłowo.

Fiksatywa chroni Twoją pracę przed promieniami UV, tarciem i płynami.

Opinie o produkcie / Pytania i odpowiedzi

Średnia ocena

4.4
8 Opinie
★★★★★ Doskonały 5
★★★★☆ Dobry 1
★★★☆☆ Średni 2
★★☆☆☆ Słaby 0
★☆☆☆☆ Bardzo słaby 0

  • Opinie (8)
  • Pytania i Odpowiedzi (0)