Profesjonalna technika barwienia skóry na czarno

Działamy w Internecie od ponad 15 lat i codziennie borykamy się z waszymi problemami. Wielu z was ma fałszywe wyobrażenie o tym, czym jest skóra. Osoby prywatne, a nawet niektórzy profesjonaliści, uważają, że farbowanie skóry na czarno jest jedynym rozwiązaniem, ale to nieprawda.

Zrozum jedną rzecz, istnieje różnica między barwieniem skóry lub farbą do skóry a farbowaniem skóry. Jako producent wszystkich naszych produktów jesteśmy w stanie wysłuchać klienta, zrozumieć jego potrzeby i zaproponować odpowiednie rozwiązanie.

Dzięki farbowaniu skóry można zmienić kolor sofy, fotela lub skóry samochodowej. Jeśli chcesz, możesz przejść od czerni do bieli. Pigmentacja to proces wykorzystujący produkty o bardzo wysokiej sile krycia, ale aby zastosować te metody, należy przestrzegać kilku podstawowych zasad. Na przykład, nigdy nie zobaczysz na naszej stronie produktu, który jednocześnie czyści, barwi i chroni. To niemożliwe i nie istnieje, ani u nas, ani u żadnego z naszych konkurentów.

Jak farbować skórę na czarno?

Do barwienia skóry dostępne są zestawy do patynowania. Odwiedź stronę z zestawami, klikając poniższy link: zestaw do patynowania. Należy jednak uważać, ponieważ barwienie skóry na czarno nie jest właściwą metodą zmiany koloru, ponieważ barwnik nie ma właściwości kryjących i pozostawi czarną zasłonę na pierwszym kolorze, nie pokrywając go całkowicie. Ta metoda pozwala na tworzenie cieniowania, marmurkowania, a w przypadku czerni na tworzenie efektu starzenia, ale nie ukryjesz nią żadnych plam. Bejca do skóry jest nakładana na stare lub bardzo elastyczne skóry, takie jak skóra jagnięca. Jest półprzezroczysta, więc mniej kryjąca niż pigmentacja.

Do pigmentowania skóry dostępne są zestawy do farbowania, które można znaleźć na stronie, klikając poniższy link: zestaw do farbowania. Z drugiej strony, ta metoda jest bardzo skuteczna do zmiany koloru skóry, przejście z ciemniejszego do jaśniejszego koloru nie stanowi problemu, farbowanie skóry na czarno, aby ukryć na przykład plamę, niekoniecznie jest właściwą metodą, na przykład biała skóra może być farbowana na biało, a skóra znów będzie śnieżnobiała.

Nie myśl więc o farbowaniu skóry na czarno, ponieważ nie jest to jedyne rozwiązanie.

Jak zabarwić skórę na czarno?

Metoda barwienia skóry na czarno jest następująca:

  1. Przygotuj skórę za pomocą odtłuszczacza.
  2. Zabarw skórę za pomocą balsamu, aby stworzyć patynę.
  3. Można też użyć farby Resicolor, aby uzyskać doskonałe krycie i jednolity kolor.
  4. Utrwal kolor za pomocą Fixasoft, aby zapobiec krwawieniu.

Wszystkie nasze zestawy zawierają metodologię i instrukcje dla każdego produktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu w celu uzyskania wszelkiej pomocy technicznej, jakiej mogą Państwo potrzebować.

Obejrzyj nasze produkty do farbowania skóry  OBEJRZYJ

Add a comment