Jak odnowić skórzaną sofę?

Jak odnowić skórzaną sofę?

Zobacz wszystkie wskazówki dotyczące "Jak odnowić skórzaną sofę?"

Ile kosztuje renowacja skórzanej kanapy?

Jak odnowić skórzaną sofę?

Inwestycja w skórzaną sofę pozwala wielu osobom cieszyć się idealnym komfortem i dobrym wyglądem. Niezależnie od tego, czy jest to sofa 2-, 3- czy 5-osobowa, możesz znaleźć produkty potrzebne do odnowienia skórzanej sofy i nadania jej miękkości w dotyku oraz optymalnej ochrony.

Jak odnowić skórzaną sofę? Odwiedź naszą stronę poświęconą temu tematowi. Czekają tam na Ciebie instrukcje, praktyczne wskazówki i linki do odpowiednich produktów.

Aby skórzana sofa znów była elastyczna i lśniąca, konieczna może być jej renowacja. Istnieje 5 kroków do renowacji:

  1. Odkurzyć i wyczyścić skórzaną powierzchnię odpowiednim mydłem.
  2. Pozostaw skórę do wyschnięcia
  3. Nałożyć barwioną żywicę naprawczą na odnawianą powierzchnię sofy.
  4. Pozostawić żywicę do wyschnięcia
  5. Nałożyć środek utrwalający na całą sofę

Renowacja sofy pozwoli cieszyć się nią dłużej. Skórzaną sofę należy regularnie smarować mleczkiem odżywczym, aby zachować elastyczność skóry i uchronić jej powierzchnię przed pękaniem.

Sofa 2-, 3- lub 5-osobowa, dostosuj swoje wymagania

Można tu znaleźć wszystkie produkty potrzebne do renowacji skórzanej sofy. Podczas składania zamówienia będziesz musiał określić, jaką zawartość produktu wybrać w zależności od renowacji, którą chcesz przeprowadzić. Znajdziesz zestaw do renowacji, który przywróci blask Twojej sofie dostępnej w wersji 1 siedzisko (fotel) w wersji 3 lub 5 siedzisk.

Polecamy dla:

  • Jeden fotel lub fotelik samochodowy: 200 ml
  • Jedna sofa 3-osobowa lub dwa fotele samochodowe: 500 ml
  • Dwa fotele i jedna sofa 3-osobowa: 1000 ml
  • Jedna sofa 5-osobowa: 1000 ml

Będziesz musiał dostosować swoje zamówienie do prac, które chcesz wykonać, aby nie zabrakło Ci produktu do ukończenia renowacji sofy.

Sofa skórzana pigmentowana, anilinowa czy półanilinowa?

W zależności od materiału, z którego wykonana jest sofa, konieczne będzie znalezienie odpowiedniego produktu. Aby określić rodzaj skóry, możesz zapoznać się ze stroną poświęconą rozpoznawaniu skóry. Jeśli mimo podanych informacji nie będziesz w stanie określić rodzaju skóry, służymy pomocą telefoniczną.

Niezależnie od wybranego produktu, zalecamy przeprowadzenie wstępnego testu na ukrytym obszarze, na przykład za pomocą wacika, aby upewnić się, że nie wystąpią żadne przebarwienia. Należy oczywiście pamiętać, że jeśli konieczne będzie zastosowanie środka do usuwania i odtłuszczania, bawełniany wacik zostanie poplamiony warstwami środków czyszczących, które zostaną usunięte.

Produkty Alta-Cuir, pojedynczo lub w zestawach, do renowacji sof skórzanych

Aby otrzymać wszystkie potrzebne produkty, można wybrać je pojedynczo lub w zestawie. Jeśli musisz przeprowadzić kompletną renowację sofy, kompletny zestaw pozwoli ci nie zapomnieć o żadnym z elementów niezbędnych do renowacji sofy. Możesz wybrać mleczko odżywcze, aby utrzymać renowację i zachować elastyczność i połysk, które przywróciłeś swojej skórzanej sofie. Przypominamy, że rutynowa konserwacja sofy powinna być wykonywana co 2 do 5 miesięcy. Jeśli jest ona wystawiona na działanie promieni słonecznych, należy co dwa miesiące nakładać na nią mleczko odżywcze, aby powierzchnia była odpowiednio nawilżona i nie pękała.

Regularnie konserwując skórzaną sofę, możesz po prostu użyć miękkiej szmatki do wchłonięcia wody lub innego płynu, który mógł pozostawić ślad na skórze. Zachowanie warstwy ochronnej skóry dzięki regularnej konserwacji ułatwi codzienne czyszczenie sofy. Do czyszczenia należy używać miękkiej, niestrzępiącej się szmatki.

Więcej wskazówek na naszych stronach:

RENOWACJA SKÓRZANEJ KURTKI RENOWACJA SKÓRY RENOWACJA SKÓRZANEGO FOTELA RENOWACJA SKÓRY W SAMOCHODZIE RENOWACJA IMITACJI SKÓRY