Naprawa skóry w samochodzie

Naprawa skóry w samochodzie

Zobacz wszystkie wskazówki dotyczące "Naprawa skóry w samochodzie"

Jak naprawić rozdarty skórzany fotel samochodowy? Nasze wskazówki

Naprawa skórzanej tapicerki samochodowej

Naprawa dziury w skórzanej kierownicy

Jak naprawić dziurę w desce rozdzielczej?

Naprawa skórzanego fotela samochodowego: wskazówki od Alta Cuir

6 kroków do naprawy skórzanej kierownicy

Naprawa skóry samochodowej

Dlaczego warto naprawiać skórę samochodową?

Fotel samochodowy ma bardzo specyficzną obróbkę i konstrukcję. Rodzaj używanej skóry to z reguły skóra bydlęca. Z pigmentowanym wykończeniem. Aby wytrzymać duże tarcie, różnice temperatur i płyny. Garbarze używają produktów, które sprawiają, że kawałek skóry jest bardzo odporny na te naprężenia.

Skórzane fotele są zarówno trwałe, jak i delikatne. Na przykład produkt użyty do ich impregnacji ma tendencję do dość szybkiego wysychania skóry. Jeśli nie będziesz regularnie karmić swoich foteli, będziesz musiał zrobić naprawę skóry samochodowej w ciągu trzech lat od zakupu samochodu.

W miarę upływu dni skóra wysycha. Powoduje to duże zużycie koloru. Widać to szczególnie po lewej stronie fotela kierowcy. Na przykład na czarnej skórze pojawia się szary kolor (zwykle kolor skóry garbowanej chromem). Dzieje się tak, ponieważ kolor skóry schodzi, a dzieje się tak, ponieważ skóra jest sucha. Na naszych stronach z poradami zapewniamy jak najwięcej informacji na temat renowacji skóry samochodowej.

Jak naprawić skórę w samochodzie?

Radzimy postępować krok po kroku podczas naprawy skóry samochodowej. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli musisz pracować nad skórzanym wnętrzem, jest to spowodowane brakiem konserwacji.

Jak lubimy mawiać, naprawa skóry samochodowej bez jej odżywienia to maskowanie problemu bez jego naprawienia. Jeśli to zrobisz, nowe produkty będą z powrotem pod dużym zużyciem. Naprawa nie potrwa zbyt długo.

Radzimy pracować etapami, a przede wszystkim nie spieszyć się. Skóra nie uległa uszkodzeniu w ciągu dwóch lub trzech dni. Ponieważ jej zniszczenie wymagało czasu, naprawa również zajmie trochę czasu. W zależności od uszkodzenia i pracy do wykonania, naprawa skóry samochodowej może być mniej lub bardziej skomplikowana. W tym celu mamy do dyspozycji całą gamę produktów. Dla Alta Cuir jest to najlepszy sposób naprawy skóry.

Różne etapy naprawy skóry samochodowej.

  • Przede wszystkim należy go wyczyścić. Następnie należy go naprawić i pokolorować. Zalecamy użycie środka odtłuszczającego. Można zrobić mniejszym kosztem, więc równie dobrze można użyć odtłuszczacza do wyczyszczenia i usunięcia niewielkiej ilości pozostałości utrwalacza.
  • Nawilż skórę, aby odzyskała elastyczność i wytrzymałość. Zawsze nakładaj cienką warstwę. Powtórzyć trzy do pięciu razy, jeden dzień pomiędzy.
  • Po nawilżeniu zalecamy odczekanie kilku dni. Tak więc na każde trzy dni zabiegu przypadają trzy dni przerwy. Pozwala to produktom na głębokie nawilżenie.
  • Powinieneś przetrzeć powierzchnię nawilżoną ściereczką, ponieważ odtłuści to powierzchnię i ułatwi penetrację produktów do skóry.
  • Jeśli masz pęknięcia, rysy, dziury, to musisz użyć naszego Magic Alta, na niektórych stronach internetowych można znaleźć płynną skórę. Nie używamy tego określenia, krowa nigdy nie jest płynna :)
  • Będziesz pracować z naszą naturalną żywicą, aby wzmocnić strukturę skóry.
  • Następnie przychodzi faza kolorowania. W przypadku koloru masz kilka opcji. Możesz wybrać kolor z naszej palety kolorów. Możesz podać nam numer referencyjny od producenta. Możesz też przesłać nam próbkę.
  • Praca jest zakończona przez utrwalenie. Do wyboru jest wykończenie matowe, satynowe lub błyszczące.

Do wszystkich naszych produktów dołączone są instrukcje i metody wykonywania tych prac.

Więcej wskazówek na stronach:

NAPRAWA SKÓRY

NAPRAWA SKÓRZANEJ SOFY

NAPRAWA SKÓRZANYCH PĘKNIĘĆ

NAPRAWA IMITACJI SKÓRY

NAPRAWA FOTELA SKÓRZANEGO